Podobne strony

 • Alkoholizm leczenie - Klinika Medox

  Medycyna i zdrowie
  Serwis prywatnej Kliniki położonej pod Warszawą. Zawiera opis działalności placówki, personelu, liczne informacje o uzależnieniach i depresji dla pacjentów i ich bliskich. Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień, depresji, pacjentów z podwójną diagnozą. Leczymy powikłania i schorzenia współistniejące. Dysponujemy oddziałem detoksykacji, terapii uzależnień, hostelem, prowadzimy poradnię przyszpitalną.
 • detoks, terapia uzależnień, detoksykacja i leczenie alkoholi

  Medycyna i zdrowie
  Skuteczne leczenie narkomanii,alkoholizmu i innych uzależnień za przystępną cenę.
 • Ośrodek Leczenia Uzależnień uzależnienie od alkoholu

  Medycyna i zdrowie
  Przedstawiamy Państwu Ośrodek Terapii Uzależnień Horizon. Oddział posiada znakomitą lokalizację w ustronnym miejscu na uboczu Wrocławia. Osobom uzależnionym proponujemy doświadczoną pomoc, wskazówki psychologa i psychoterapię. Naszym podstawowym celem jest adaptacja skutecznego programu terapeutycznego. W dodatku na terenie placówki regularnie odbywają się mityngi Wspólnoty Anonimowych Alkoholików. Zajęcia psychoterapeutyczne przeprowadzane w naszym ośrodku są uzupełniane zajęciami sportowymi i relaksacyjnymi. Osoby zaciekawione zachęcamy do podjęcia z nami współpracy drogą mailową czy też telefoniczną. Cała oferta znajduje się na stronie internetowej.
 • Leczenie alkoholizmu i terapia innych uzależnień

  Medycyna i zdrowie
  Ośrodek leczenia alkoholizmu i innych uzależnień. Witryna placówki oraz potężna baza wiedzy na temat uzależnień. Oferta terapii dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu oraz leków nasennych i uspokajających.
 • Strefa Trzeźwości - odwyk alkoholowy Kraków

  Medycyna i zdrowie
  Nie potrafisz poradzić sobie z piciem lub innymi nałogami? Jeśli tak, a chcesz otrzymać profesjonalne i skuteczne wsparcie, to już dziś skontaktuj się z nami. Nasza klinika leczenia uzależnień Strefa Trzeźwości to bardzo pomocne i komfortowe miejsce dla każdej osoby z Twoimi problemami. Nie tylko zajmujemy się pomocą osobom z uzależnieniami, lecz także zapewniamy opiekę rodzinom i bliskim, którzy nie potrafią sobie poradzić z taką sytuacją.


:: drogadodomu.info ::

Nasza ocena:
Adres: http://drogadodomu.info/

Ulica: Świerkowa 33A

Miasto: Długołęka
Kod: 55-095
NIP: 9111930563

Telefon:
Opis:

Jeśli Ty lub bliska Ci osoba walczy z uzależnieniem od alkoholu, chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień "Droga Do Domu" we Wrocławiu to biegła i wszechstronna opieka, jaką zapewniają certyfikowani specjaliści psychoterapii uzależnień we współpracy z psychiatrą, lekarzem chorób wewnętrznych oraz specjalistami technik oddechowych i relaksacji. Zapewniamy całodobową opiekę terapeutyczną, podstawowe badania lekarskie, detoks, terapię podstawową i warsztaty rozwoju osobistego. Zapraszamy!