Podobne strony

  • Szkolenia, warsztaty farmacja, konferencje farmaceutyczne

    Oświata i edukacja
    Interesujący program warsztatów jest wynikiem skoncentrowania się wyłącznie na rynek farmaceutyczny. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi czyni z nas pioniera na rynku marketingu farmaceutycznego. Konferencje Prawa Farmaceutycznego przedstawiają najistotniejsze zagadnienia, ukazują najważniejsze regulacje prawne m. in. na temat refundacji i reklamy. Gwarancję wysokiego poziomu prowadzonych szkoleń zapewniają eksperci kancelarii prawnej. Zapraszamy na naszą stronę internetową http
  • Szkolenia dla farmacji

    Medycyna i zdrowie
    Oferujemy szeroką gamę szkoleń dla farmacji. Stawimy na najnowsze wiedzę i nowoczesne formy komunikacji szkoleń.Jako pierwsi na rynku farmaceutycznych szkoleń komercyjnych gwarantujemy najwyższą szkoleń on-line, typu webinary: sprzedażowe, menedżerskie, marketingowe a także doradztwo. Nasi trenerzy to doświadczeni fachowcy w tym zakresie. Zapytaj o szkolenia farmaceutyczne, szczególnie o szkolenia dla aptek. Tel. 022 427 57 47.


:: Szkolenia farmaceutyczne - Apteka Szkolenia ::

Nasza ocena:
Adres: http://aptekaszkolenia.pl

Ulica: Zwycięstwa 16 lok.35

Miasto: Białystok
Kod: 15-703
NIP:

Telefon: 501154354
Opis:

Szkolenia dla farmaceutów, szkolenia dla aptekarzy. Prowadzisz aptekę, lecz nie funkcjonuje ona tak jak powinna, zauważasz spadek klientów, nieporozumienia w zespole a może są inne powody? Nie czekaj aż straty przewyższą zyski skorzystaj z oferty firmy Apteka Szkolenia Sp. z.o.o. Zdiagnozujemy problem a następnie przygotujemy odpowiednie szkolenie. Nie mów od razu NIE, odwiedź naszą stronę i zobacz jak działamy i co oferujemy.