Podobne strony

 • ELMECO s.c.

  Maszyny budowlane
  Spółka jest dostawcą spalinowych zespołów prądotwórczych dla wielu branż gospodarki w tym także budownictwa. O cenie, asortymencie i danych technicznych informacje do uzyskania na stronie domowej.
 • ELKOT

  Maszyny budowlane
  Firma sprzedaje elektronarzędzia, narzędzia ręczne do prac mechanicznych oraz maszyny budowlane Zakład dysponuje np.agregatami prądowymi czy nagrzewnicami. Na serwerze informacje o producentach i ich ofercie produkcji oraz prowadzonym serwisie.
 • Salon Techniczny

  Maszyny budowlane
  Sklep z narzędziami praz elektronarzędziami do prac instalacyjnych, spawarskich, betoniarskich i budowlanych oraz obróbki metalu.
 • Bovin Sp. z o. o.

  Maszyny specjalistyczne
  Przedsiębiorstwo jest dostawcą sprzętu budowlanego, maszyn do obróbki betonu i kamienia, przenośników materiałów, młotów wyburzeniowych, narzędzi ręcznych firm zachodnich i innych. Na stronie znajdziesz opisy właściwości oferowanych produktów wzbogacone zdjęciami oraz listę dystrybutorów.
 • Salon Techniczny

  Urządzenia, narzędzia
  Sklep internetowy, w ofercie którego znaleźć można obszerny asortyment elektronarzędzi profesjonalnych, narzędzi ręcznych, pneumatycznych, kompresorów, agregatów prądotwórczych, elektronarzędzi dla majsterkowiczów, a także elektronarzędzi ogrodowych. Na stronie sklepu zamieszczona jest kompletna oferta towarów będących w aktualnej sprzedaży. Salon preferuje następujące sposoby rozliczeń: zapłata gotówką przy odbiorze, przedpłata oraz przelew.


:: technikntb.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.technikntb.pl

Ulica: Ułęż 162A

Miasto: Ryki
Kod: 00-716
NIP: 5060098040

Telefon:
Opis:

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy TechnikNTB z Ułęża w woj. lubelskim. Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu technologii budownictwa. Naszą ofertę stanowi wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt pochodzący od sprawdzonych producentów. Rekomendujemy agregaty, elektronarzędzia, piaskarki, podnośniki, szlifierki, pompy, urządzenia pomiarowe, rusztowania, odkurzacze przemysłowe oraz wiele innych produktów. Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny i szeroki wybór produktów. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na naszą witrynę.