Podobne strony

 • Hotel Basztowy

  kujawsko-pomorskie
  Jest to oferta hotelu w Żninie obejmująca noclegi, organizację imprez okolicznościowych, pobyt z czworonogiem itd. Znajdziesz tu podstawowe informacje oraz cennik. Obejrzysz również zdjęcia obiektu.
 • Hotel Victoria

  Lublin
  Oferta hotelu w Lublinie skierowana do biznesmenów i nie tylko. Można tu znaleźć zakwaterowanie w pokojach 1 i 2-osobowych oraz apartamentach, zorganizować konferencję, spotkanie dla pracowników oraz prywatną imprezę. Zapoznaj się dokładnie z propozycją hotelu.
 • Hotel pod Różą

  Kraków
  Oferta hotelu i restauracji w Krakowie. Możliwość rezerwacji przez internet. Vinoteka - wyjątkowa oferta dla miłośników win.
 • Hotel Europejski

  Kraków
  Zaproszenie do zatrzymania się w znanym krakowskim hotelu, w którym znajduje się także CLUB NOBLESSE - miejsce spotkań. Na stronie zamieszczono cennik, historię hotelu, informacje o lokalizacji i zdjęcia wnętrz. Istnieje również możliwość rezerwacji przez internet.
 • Hotel Gazda

  Zakopane
  Hotel położony w centrum Zakopanego. Strona zawiera informacje o hotelu oraz cennik.


:: Hotel Wilga ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.hotelwilgakrakow.pl/

Ulica: Przedwiośnie 16

Miasto: Kraków
Kod: 30-502
NIP:

Telefon: +48 12 29 444 29
Opis:

Zapraszamy do Hotelu Wilga - doskonale usytuowanego obiektu w centrum Krakowa, skąd na piechotę można dojść do najważniejszych atrakcji turystycznych miasta. Wawel oraz dzielnica Kazimierz znajdują się w zasięgu spaceru. Hotel dysponuje pokojami o zróżnicowanym standardzie i konfiguracjach dostosowanych do potrzeb gości. Wyróżnia nas posiadanie własnej profesjonalnej kręgielni. Oferujemy możliwość organizacji konferencji oraz spotkań biznesowych - zapewniamy catering oraz sale konferencyjne.

Słowa kluczowe: