Podobne strony

 • Bambini - Prywatne Przedszkole Montessori

  Przedszkola i żłobki
  Strona Prywatnego Przedszkola Montessori. Materiał dydaktyczny realizowany w nim w jest oparciu o metodę Montessori. Szczegółowe informacje na stronie.
 • Akademia Maluszka

  Przedszkola i żłobki
  Żłobek prywatny Akademia Maluszka w Warszawie: opiekunki do dzieci, nauka niemowlaków, opieka na godziny, opieka nad dziećmi, imprezy dziecięce, zajęcia dla dzieci, kinder party, rozwój dziecka, nianie do dzieci, żłobek polski, angielski i włoski. Udostępnia rodzicom możliwość obserwacji swoich dzieci dzięki kamerom i transmisji przez internet.
 • Prywatne przedszkola Koniczynka

  Oświata i edukacja
  Przedszkola Koniczynka zapraszają do zapisów dzieci na nowy rok szkolny do przedszkoli i żłobków które nalezą do naszych placówek. Posiadamy dobrze wyposażone sale, przystosowane zarówno do nauki jak i zabawy i rozrywki. Opieka nad dziećmi do nasza pasja, a nasza kadra dydaktyczna posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi.
 • Przedszkole w Wieliczce

  Oświata i edukacja
  Posiadasz malutkie pociechy, a chciałabyś powrotu do zawodu? Nie musisz już mieć wątpliwości na ten temat. Nasze prywatne przedszkole w Wieliczce perfekcyjnie zadba o Twe dzieci. W tym przedszkolu panuje niesamowicie radosna atmosfera, dziecko więc będzie czuło się jak w domu. Stawiamy wielki nacisk na bezpieczeństwo dzieci, nic więc im tutaj nie zagraża. Zabiegamy też o ich doskonalenie, będą więc dobrze przystosowane do pójścia do podstawówki. To przedszkole proponuje różne lekcje dodatkowe.
 • Przedszkole Edukacyjno-Sportowe Bambino Ursus Warszawa

  Media i społeczeństwo
  Niepubliczne Przedszkole Edukacyjno – Sportowe BAMBINO to ośrodek szkolno-wychowawczy, który zajmuje się opieka oraz nauką dzieci w wieku od 2.5 roku do 6 lat. Ośrodek ten zatrudnia wysokokwalifikowaną kadrę wychowawczą, nauczycieli od wychowania przedszkolnego, muzyki i logopedii, języka angielskiego oraz trenerów sportu. Dzięki inwencji twórczej oraz ciekawym pomysłom ośrodek ten jest w stanie wypełnić czas dla dziecka.


:: http://www.babydream-plock.pl/ ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.babydream-plock.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Odpowiedni dobór formy edukacji jest kluczowy dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. Prywatny żłobek Baby Dream realizuje program opiekuńczo-wychowawczy oraz edukacyjny w oparciu o autorskie programy. Do żłobka możesz zapisać dziecko do lat 2,5. Żłobek prywatny umożliwi kompleksowy rozwój Twojego dziecka. Placówka działa w oparciu o organizację oddziałów dla dzieci zbliżonych wiekowo uwzględniając wnioski rodziców oraz indywidualne predyspozycje rozwojowe swoich podopiecznych. Prywatne prze