Podobne strony

 • Klinika Chirurgii Plastycznej w Szczecinie

  Chirurgia plastyczna
  Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę, (łącznie z cennikiem) kliniki plastycznej. Ponadto otrzymasz szczegółowe namiary placówki. Strona w języku niemieckim.
 • HEST - salon fryzjerski

  Salony fryzjerskie
  Strona salonu fryzjersko-kosmetycznego, na której można znaleźć informacje o ofercie firmy (usługi fryzjerskie i kosmetyczne, manicure, pedicure, komputerowe dobieranie fryzur i kolorów) oraz cennik usług. Obejrzeć tu można również zdjęcia samego salonu oraz zapoznać się z informacjami dotyczącymi technik stosowanych w salonie kosmetycznym.
 • Chirurgia plastyczna - dr Paweł Niemkiewicz

  Lekarze, gabinety
  Na stronie prezentuje swoją ofertę z zakresu chirurgii plastycznej dr Paweł Niemkiewicz, przedstawiając swoją dotychczasową karierę zawodową oraz zapraszając do gabinetu. Wykonuje się tu korekcje brzucha, piersi, powiek, nosa i uszu, liposukcję (odsysanie tłuszczu), face-lift.
 • Wirtualna Kosmetyczka

  Salony kosmetyczne
  Strona zawiera wiele cennych porad związanych z makijażem, kosmetykami, odpowiednią dietą oraz dbaniem o skórę. Znajdziesz tu także słownik terminów związanych z tymi tematami.
 • Gabinet Chirurgii Plastycznej dr n. med. K.Frontczak-Toborek

  Chirurgia plastyczna
  Konsultacje oraz specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Zakres świadczonych usług oraz wypracowana przez lata renoma gabinetu pociąga za sobą stały wzrost liczby pacjentów zarówno z kraju jak i z zagranicy. W ramach prowadzonej praktyki lekarskiej przeprowadza zbiegi operacyjne dla pacjentów w szerokim przedziale wiekowym.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Centrum Medestetic - medycyna estetyczna ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.medestetic.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

MedEstetic to salon medycyny estetycznej, który przyjmuje kobiety oraz mężczyzn. Nasze główne specjalizacje to kroplówki witaminowe o charakterze odmładzającym, powiększanie ust, czy wygładzanie zmarszczek powiązane ze sprawdzonymi wypełnieniami. Dzięki nam podejmiecie Państwo skuteczną walkę z trądzikiem. Usuniecie zbędną tkankę tłuszczową bez wysiłku oraz skutków ubocznych.