Podobne strony

 • Serwis Informacyjno - Ewangelizacyjny Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów

  Zakony
  Pijarzy składają cztery śluby zakonne: czystości, ubóstwa, posłuszeństwa oraz specjalnej troski o wychowanie dzieci i młodzieży. Ten ostatni ślub - wyjątkowy i specyficznie pijarski - jednoznacznie określa jaki jest charyzmat zakonu. Pijarzy prowadzą różnorodną działalność apostolską, która jednakże ma istotne założenie - jej głównym celem jest służenie młodemu pokoleniu. Na stronie mnóstwo informacji o zakonie, m.in.: Kwartalnik Katolicki eSPe, sakramenty i Siostry Pijarki.
 • Parafia św. Marii Magdaleny w Poroninie

  Archidiecezja krakowska
  Strona zawiera informacje o historii parafii, jej położeniu geograficznym, opis prowadzonego duszpasterstwa oraz spis ważniejszych adresów i telefonów.
 • Parafia Wniebowzięcia NMP - Budzisław Kościelny

  Diecezja włocławska
  Ze strony dowiesz się nieco o historii Budzisławia i parafii, a także o duszpasterzach i służbie liturgicznej. Znajdziesz tu również porządek mszy św. oraz dekalog i opisy sakramentów.
 • Msze święte w Warszawie

  Inne
  Strona zawiera godziny odprawiania mszy świętych w Warszawskich kościołach.
 • Parafia św. Andrzeja Boboli - Bielsko Biała

  Diecezja bielsko-żywiecka
  Na stronie znajdziesz porządek mszy świętych, informacje o duszpasterzach i wspólnotach, historię, notkę o patronie i inne.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: msza święta ::

Nasza ocena:
Adres: www.sanctamissa.pl

Kategorie:

Opis:

Liturgia musi pozostawać w zgodzie z wiarą katolicką i musi ją wyrażać. Nie jest tak, że wiara katolicka, którą posiadam, to jedna sprawa, a obrzęd mszy to druga sprawa. Katolikowi nie wolno więc uczestniczyć w Nowotworze mszy, ani nawet we Mszy w rycie katolickim „una cum Bergoglio”. Ponieważ Katolicki Kościół, który Chrystus ustanowił i którego jest On zawsze wiernym Oblubieńcem, nie mógłby nigdy, dzięki Jego stałej opiece, stać się szerzycielem błędu, to wraz z Doktorami i znamienitymi teolog