Podobne strony

 • Zakład Systemów Mikroprocesorowych Politechniki Szczecińskiej

  Nauki ścisłe
  Prezentacja składu osobowego (wiele fotografii) i problematyki naukowej poszczególnych pracowników.
 • Merrid Controls Sp. z o.o.

  Automatyka
  Firma specjalizuje się w systemach telemechaniki wykorzystujących transmisje radiowe, przewodowe i światłowodowe. Systemy SCADA do sterowania i nadzorowania procesów przemysłowych, centra dyspozytorskie. Projektowanie, dostawa sprzętu i oprogramowania, prefabrykacja, montaż i uruchomienie systemów, serwis i szkolenia.
 • PC Therm

  Automatyka
  Produkcja elementów automatyki przemysłowej o szerokim zastosowaniu, w tym centralne sterownie komputerowe z własnym programem wizualizacji. Systemy kontroli dostępu, zbliżeniowe systemy identyfikacji, rejestracji zdarzeń i czasu pracy.
 • MetaSoft

  Automatyka
  Opis oprogramowania CoMeta służącego do kompleksowej komputerowej obsługi procesów technologicznych i eksperymentów badawczych, referencje, download wersji demonstracyjnej, biblioteka symboli synoptycznych.
 • Elektronik

  Prasa o elektronice
  Miesięcznik informacyjny dla Wszystkich, którzy zajmują się elektroniką zawodowo. Znajdziesz w nim m.in.: aktualności, relacje z targów, wystaw, prezentacji i konferencji, informacje gospodarcze, raporty rynkowe, wydarzenia techniczne, artykuły techniczne.


:: Agat IT S.A. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.agatit.pl/

Ulica: Zawiszy Czarnego 10

Miasto: Łódź
Kod: 91-829
NIP: 7262591709

Telefon: 601 650 500
Opis:

Oferujemy usługi specjalistyczne w zakresie programowania IT, systemów automatyki w różnych branżach. Świadczymy doradztwo z zakresu wdrażania, integrowania systemów automatyki z systemami IT.
Prowadzimy usługi dla dużych firm i korporacji, a także dla niewielkich przedsiębiorstw potrzebujących rozwiązań dedykowanych. Osobną usługą ustalamy wykonywanie poprawek lub integracji systemów z nowymi technologiami. Skontaktuj się z nami- z pewnością istnieje rozwiązanie odpowiednie dla Twojego biznesu