Podobne strony

  • Floslek Laboratorium Kosmetyczne

    Sklepy internetowe
    FLOSLEK to producent wysokiej jakości preparatów kosmetycznych według receptur zbliżonych do farmaceutycznych. Floslek produkuje szeroką gamę: kremów do twarzy, kremy do stóp, krem do stóp, krem na zmęczone nogi, żele z kasztanowca, masła do ciała, masła do masażu, żel do kąpieli, krem nawilżający, krem hipoalergiczny, krem do rąk, krem do stóp, dr stopa, slim line, slimline, ovalift, rosa mosqueta, revita c, żel na zmęczone oczy, świetliki do oczu oraz wiele innych kosmetyków.
  • www.pieknonatury.com

    Firmy wg branży
    Firma G&D Global Gizela Filon ma swoją siedzibę w Szczecinie. Trudni się prowadzeniem sklepu internetowego PIEKNONATURY.COM. W ofercie znajduje się szereg kosmetyków naturalnych, przeznaczonych zarówno do włosów, twarzy, jak też ciała. Są to m.in. szampony, żele do ciała, dezodoranty, odżywki, maski, mydła w kostce, olejki eteryczne. Produkty dla siebie znajdą tu kobiety, ale też mężczyźni, dostępne są też kosmetyki skierowane do dzieci. Oprócz tego, w sklepie zakupić można także artykuły chemii gospodarczej. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na witrynę internetową sklepu.


:: Kosmetyki naturalne kraków - holacare.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://holacare.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Wszystkie nasze kosmetyki naturalne do twarzy są hipoalergiczne i bezzapachowe, dlatego korzystnie wpłyną na kondycję każdego rodzaju skóry. Nie zawierają parabenów, alergenów i silikonów, dzięki czemu świetnie się przyswajają i nie uczulają. Wejdź na kosmetyki naturalne sklep internetowy holacare.pl, gdzie dowiesz się również jak dobrać odpowiedni krem do swojego typu cery.