Podobne strony

 • Albedo - Gabinet Psycholog Joanny Biegalskiej

  Psychiatria i psychologia
  Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii indywidualnej osób dorosłych: stres, kryzysy osobiste, mobbing, problemy wychowawcze. Psychoedukacja, warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia.
 • Gabinet psychologiczny

  Psychiatria i psychologia
  Pomoc psychologiczna: samotność, fobia, depresja, nerwica. Gabinet psychologiczny w Warszawie. Redukcja stresu, terapia stresu pourazowego.
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię.
 • Psycholog Warszawa Olga Piekarska-Piotrowicz

  Medycyna i zdrowie
  Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Świadczę profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej, rodziców oraz osób pragnących lepiej poznać siebie i swoje możliwości. FORMA ŚWIADCZONEJ POMOCY: - konsultacje psychologiczne; - pomoc psychologiczna; - interwencja kryzysowa; - psychoterapia indywidualna; - poradnictwo psychologiczne.
 • Anna Babicz, psychoterapia, Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Jestem psychoterapeutą i interwentem kryzysowym. Oferuję pomoc osobom cierpiącym z powodu kryzysów życiowych takich jak strata, rozwód, zaburzenia odżywiania (ortoreksja, bulimia), depresja, jak również w przypadku trudności wychowawczych (np. adolescencja), problemów w relacjach rodzinnych (terapia rodzinna), partnerskich (terapia par). Pracuję z osobami dorosłymi i z młodzieżą.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Psychoterapia Warszawa - Włochy ::

Nasza ocena:
Adres: adiuta.pl

Kategorie:

Opis:

Zapraszamy do gabinetu pomocy psychologicznej znajdującego się w Warszawie w dzielnicy Włochy. Psychoterapia wglądowa oferowana w gabinecie, daje sposobność głębszego poznania siebie, zrozumienia swoich potrzeb, przeanalizowania swojej teraźniejszej sytuacji życiowej. Terapia pomaga lepiej zrozumieć swoje wnętrze, pozwala na bardziej świadome podejmowanie decyzji dnia codziennego. Jeżeli czujesz się na uwięzi przez otaczajacy Cię świat i Twoje wnętrze, terapia pomoże Ci spojrzeć na swoje życie,