Podobne strony

 • Upadłość - oferty sprzedaży majątku

  Agencje nieruchomości
  Na stronie znajdują się aktualizowane na bieżąco informacje o różnych ofertach związanych z upadłością przedsiębiorstw, a w szczególności informacje o sprzedaży majątku przedsiębiorstw, sprzedaży ruchomości i nieruchomości, a także całych przedsiębiorstw.
 • Abacus - Biuro promocji medycznej Sp. z o.o.

  Inne
  Ideą powstania firmy było rozpoczęcie działalności promocyjno-edukacyjnej w tych obszarach medycyny i związanych z medycyną, które wydają się być bardzo ważne, a są często pomijane przez istniejące rządowe i pozarządowe organizacje. Oprócz tego firma zajmuje się reklamą medyczną oraz organizacją wystaw (targów) sprzętu medycznego i farmaceutyków.
 • Naczelna Izba Lekarska

  Izby lekarskie
  Serwis informacyjny skierowany głównie do lekarzy. Dla laików dużą wartość może stanowić dział prawny (ważniejsze ustawy, rozporządzenia dotyczące ochrony zdrowia i praktyki lekarskiej) oraz podstrony dotyczące reformy opieki zdrowotnej. Ponadto możesz także zapoznać się z treścią przysięgi Hipokratesa oraz z kodeksem etyki lekarskiej.
 • Dossier Sp. z o.o.

  Biegli_rewidenci
  W ofercie firmy znajduje się: badanie sprawozdań finansowych, usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, wykonywanie ekspertyz ekonomiczno - finansowych, doradztwo podatkowe. Na stronie znajdziesz informacje o zespole specjalistów, rekomendacje udzielone prze inne podmioty oraz listę wykonywanych usług.
 • Biuro Audytorsko Finansowe "Skonto - Ficadex " sp. z o.o.

  Biegli_rewidenci
  Strona firmy zajmującej się m.in.: obsługą finansowo-księgową spółek krajowych i zagranicznych; badaniem rocznych sprawozdań finansowych podmiotów gospodarczych, wiarygodności kredytobiorców i leasingobiorców, sporządzaniem analiz ekonomiczno-finansowych dla celów prywatyzacyjnych oraz wycen majątku i wartości przedsiębiorstw.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: KancelariaSzyroczynski.pl - Kancelaria prawa medycznego ::

Nasza ocena:
Adres: http://kancelariaszyroczynski.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zajmuję się uzyskiwaniem odszkodowania od sprawcy bądź ubezpieczyciela w związku z wystąpieniem wypadku komunikacyjnego. Nie jest to jednak jedyna działalność mojej kancelarii radcy prawnego. Prawo medyczne również nie jest mi obce, pozwala mi to podjąć się obrony lekarzy w procesie, a także wykluczyć błędy medyczne oraz zająć się kompleksową obsługą bieżącą.