Podobne strony

 • Szkoła Kierowców - Jolka

  Prawo jazdy
  Prezentacja ośrodka szkolenia kierowców, który przeprowadza kursy prawa jazdy kategorii B. Na stronie oprócz informacji o kursie, znaleźć można kompletny tekst kodeksu drogowego, rozporządzenia w sprawie wysokości opłat za egzaminy, oraz wybrane akty prawne.
 • Auto Szkoła - J. Ujma

  Prawo jazdy
  Strona internetowa szkoły nauki jazdy, która oferuje zainteresowanym udział w kursie prawa jazdy kategorii B. Firma dysponuje własnym placem manewrowym, a szkolenia odbywają się przy użyciu samochodów Fiat Punto i Nissan Micra. Istnieje możliwość zapłaty za kurs w ratach.
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców Elmot

  Prawo jazdy
  Witryna prezentuje ofertę pilskiego ośrodka szkolenia kierowców. Dowiesz stąd się jakimi samochodami prowadzi się szkolenia i ile takie szkolenie kosztuje.
 • Wiraż - Ośrodek Szkolenia Kierowców

  Prawo jazdy
  Strona ośrodka nauki jazdy, znajdziesz tu jego ofertę i mapkę dojazdu.
 • AKROPOL - Centrum Kształcenia Języków Obcych, Ośrodek Szkolenia Kierowców

  Szkoły języków obcych
  Kompleksowa szkoła języka angielskiego i niemieckiego. Wszystkie poziomy, różne kategorie wiekowe. Od maja 2004 organizuje również kursy dla kandydatów na prawo jazdy kat. B. Szczegóły - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: kursylektor.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.kursylektor.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Centrum Szkoleniowe Lektor znajduje się w Radzyminie i świadczy najwyższej jakości usługi szkoleniowe w zakresie obsługi maszyn budowlanych jak również w zakresie kursów dla kierowców. Z usług tego centrum korzysta zarówno młodzież, która chce zdobyć dobry zawód, a tym samym dobrze płatną pracę jak również korzystają z niego osoby dorosłe i już doświadczone, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, a tym samym szansę na lepsze zarobki. Opisywane centrum posiada własne sale wykładowe oraz plac man