Podobne strony

 • OSiR w Ślesinie

  Domy i ośrodki wypoczynkowe
  Oferta ośrodka położonego nad jeziorem, ok.15km od Konina.
 • Hotel Rezydent

  Hotele i pensjonaty
  Pierwszy Hotel krakowskiej sieci RT HOTELS - Rezydent - usytuowany jest przy historycznym Trakcie Królewskim w sąsiedztwie Rynku Głównego. Na stronie formularz do rezerwacji on-line.
 • Hotel Regent

  Hotele i pensjonaty
  RT HOTEL Regent w historycznej żydowskiej dzielnicy Kazimierz znajduje się tylko kilka minut od Wzgórza Wawelskiego i Rynku Głównego. Na stronie formularz do rezerwacji on-line.
 • Hotel BARTAN - Gdańsk Sobieszewo (Wyspa Sobieszewska)

  Gdańsk
  Nowy hotel trójgwiazdkowy, położony w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej. Oferuje pobyty wczasowe, weekendy, konferencje i szkolenia. Komfortowe pokoje i rekreacja tylko 800 m od plaży, 15 km od centrum Gdańska.
 • Hotel Julian

  Szczecin
  Interesująca oferta dla gości indywidualnych i firm. Sala konferencyjna, bankietowa, bilard.


:: Sale szkoleniowe, konferencyjne, rekrutacyjne, coaching, ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.krakowski-coworking.pl/

Ulica: Rynek Główny

Miasto: Kraków
Kod: 31-010
NIP: 6783169349

Telefon: 883409902
Opis:

Oferujemy wynajem sali szkoleniowych, konferencyjnych, rekrutacyjnych oraz sale spotkań. Nasze biuro znajduje się na Rynku Głównym 34/15 w Krakowie. W naszych salach często odbywają się spotkania firmowe. Dodatkowo można wynająć biurko w strefie coworkingowej oraz adres do rejestracji firmy. Sale wynajmowane są na godziny. Możliwość rezerwacji telefonicznie, mailowo lub on-line w kalendarzu na stronie firmowej. Istnieje możliwość zorganizowania cateringu lub przerwy kawowej. Wszystkie sale są z