Podobne strony

 • BUDMARK - świetliki dachowe i zadaszenia z płyt poliwęglanowych

  Materiały wykończeniowe
  Firma oferuje świetliki dachowe, zadaszenia, przeszklenia ścian i ślusarkę aluminiową. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, szczegółową ofertę oraz zdjęcia zrealizowanych obiektów.
 • GONT-BUD Zakład wyrobu gontu i konstrukcji drewnianych

  Dachy, kominy
  Naszą specjalnością są pokrycia dachów gontami drewnianymi własnego wyrobu, budowa oraz renowacja domów z bala litego systemem podlaskim, wykonawstwo konstrukcji więźby dachowej, różnego rodzaju obiekty architektury ogrodowej a także zabudowa wnętrz. W naszej pracy staramy się łączyć tradycyjne staropolskie rozwiązania ciesielskie i wieloletnie doświadczenie z rozwiązaniami technicznymi oraz architektonicznymi ostatnich lat.
 • Zadaszenia Tarasola

  Firmy wg branży
  Marka TARASOLA to nowoczesne zadaszenia balkonów, tarasów i ogrodów zimowych. Oferowane przez nas konstrukcje wykonane są z trójwarstwowego materiału, posiadają system odprowadzania wody, a na ich montaż nie potrzeba pozwolenia budowlanego. W ofercie przygotowaliśmy szereg zadaszeń w stylu tradycyjnym oraz nowoczesnym. Ponadto proponujemy także markizy specjalnie do ogrodów kawiarni, restauracji czy hotelów oraz szereg wyposażenia dodatkowego (oświetlenie, promienniki ciepła, przesłony boczne).
 • Bielska 3

  Firmy wg branży
  W Bujakowie swoją siedzibę ma firma ALMONT SYSTEM. Trudni się ona stolarką aluminiową. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in. drzwi, okna, zabudowy balkonów oraz zadaszenia tarasów. Firma wyspecjalizowała się szczególnie w ogrodach zimowych. Wykonywane są one w kilku systemach aluminiowych, m.in. Copal, Aliplast, Wiga system, Climax. Każdy projekt jest wykonywany indywidualnie, a firma posiada własne brygady montażowe, które doskonale wcieląją go w życie. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty oraz obejrzeć galerie ze zrealizowanymi projektami, warto zajrzeć na stronę internetową firmy.
 • Zabudowy balkonów i tarasów

  Firmy wg branży
  Atrakcyjna aranżacja przestrzeni wypoczynkowej znacząco poprawia komfort jej użytkowania. Jeśli potrzebujesz profesjonalnie wykonanej zabudowy balkonów to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zabudowy tarasów również wchodzą w zakres oferowanych przez nas usług. Dodatkowo możemy dla Państwa zaprojektować i wykonać różnorodne daszki i zadaszenia, które będą nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. W naszej firmie zatrudniamy fachowców w swojej dziedzinie. Zapewniamy gwarancję pełnej satysfakc


:: Pergole tarasowe ::

Opis:

Dostarczane przez firmę Wiolla pergole tarasowe idealnie pasują jako element wykończenia nowoczesnych altan. Są wspaniałym zamiennikiem dla parasoli i markiz. Służą do ochrony przed wiatrem, deszczem oraz nadmiernym słońcem. Z powodzeniem mogą być równie mogą być zastosowane jako zadaszenia tarasów lub wolnostojące.