Podobne strony

 • Szkocja i Irlandia - wyprawa rowerowa '97

  Europa
  Wrażenia z rowerowej wyprawy do Szkocji i Irlandii oraz: zdjęcia, dziennik wyprawy, porady gdzie i co kupować, żeby nie zbankrutować.
 • Nasze wyprawy

  Turystyka rowerowa
  Strona o wyprawach pieszych i rowerowych w ciekawe zakątki Polski i nie tylko. Relacje autorów z wypraw, w któych wzięli udział oraz ich plany na przyszłość.
 • Strona MtBikera

  Turystyka rowerowa
  Strona o turystyce rowerowej na Podlasiu. Relacje z wypraw, propozycje tras wycieczkowych oraz trochę informacji o sprzęcie.
 • Strona Mocno Rowerowa

  Turystyka rowerowa
  Strona o dalekich wyprawach rowerowych. Relacje autorów z wyjazdów do Londynu i Paryża oraz plik dobrych rad - co zabrać, na jakim sprzęcie jechać itp.
 • Cyklotur

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Internetowy sklep wysyłkowy oferuje szeroki wybór sprzętu turystycznego, kolarskiego i alpinistycznego, rowery rehabilitacyjne i treningowe, steppery, bieżnie. Na stronie można również znaleźć opisy niezwykłych wypraw i wyczynów rowerowych.


:: Przed nami - Rowerowy Szlak Jedwabny ::

Opis:

Świat jest wielki i fascynujący, a my postanowiliśmy go poznać na rowerach. Wyruszamy w kierunku na wschód, podążając Szlakiem Jedwabnym. Podróżując nie planujemy wiele, pozwalamy wydarzeniom się wydarzyć a drodze ponieść nas poprzez nowe miejsca, kraje i przygody.
Nasza podróż jest poszukiwaniem lokalnych opowieści i wymianą, podczas której pokazujemy polskie filmy animowane w ośrodkach polonijnych i nie tylko. Przeczytaj naszą historę, dowiedz się jak przejechać na rowerze świat.