Podobne strony

 • Virtual Trip - portal turystyczny

  Serwisy turystyczne
  Serwis pomoże ci w kompleksowym przygotowaniu się do podróży twojego życia, a niezdecydowanym - wybrać ciekawy sposób na udany wypoczynek. Na stronach portalu znajdują się informacje o firmach (agencje turystyczne, ubezpieczalnie, wypożyczalnie, producenci odzieży i sprzętu turystycznego), bazie noclegowej (hotele, pensjonaty, schroniska, kempingi) oraz transporcie (linie lotnicze, autokarowe, promowe). Jeżeli zamiast słodkiego lenistwa planujesz zdrowy i wyciskający siódme poty aktywny wypoczynek, to znajdziesz tu dużo infomacji na temat: spływów kajakowych, wspinaczki górskiej, narciarstwa, żeglarstwa, nurkowania, trekingu i wypraw rowerowych. Poza tym: vademecum turysty, rozkłady jazdy PKP i LOT-u, wirtualny sklep z artykułami sportowymi, porady agenta turystycznego i forum dyskusyjne. Nie sposób wszystkiego tutaj opisać...
 • Szop - Centrum Handlu Internetowego

  Supermarkety
  Szop, to miejsce gdzie można kupić prawie wszystko, co związane jest z następującymi kategoriami asortymentu: artykuły biurowo-szkolne, dom i ogród, galeria wyrobów artystycznych, konfekcja, multimedia, sprzęt komputerowy, sprzęt turystyczny i sportowy, upominki i książki. Ponadto za pomocą sklepu można dokonać rezerwacji w hotelach i restauracjach.
 • Himal Sport

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Himal Sport jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę 10 topowych producentów sprzętu alpinistycznego i ekwipunku turystycznego z całego świata, m.in. Skarpy, Julbo, Grivela czy Cassina. Na stronie znajdziesz ofertę oraz listę sklepów, w których można zakupić oferowane produkty.
 • Runnersworld

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Na stronie sklepu Runnersworld działającego na polskim rynku od 1992 roku, któego właścicielką jest Ewa Ziubrak - niegdyś Mistrzyni Polski w skoku w dal znajdziesz jego ofertę. Wśród, której znajdują się buty, kolce i odzież. Zamieszczonych jest tu także kilka informacji dotyczących technologii stosowanych przez firmę Asics.
 • ACTIVE SPORTS - Sklep On-Line

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Internetowy sklep sportowy: sporty sztuki walki, rękawice bokserskie (Espada), kimona (Green Hill), zegarki (Suunto), piłki, siatkówki, płetwy, maski do nurkowania (Cressi), noże, gogle, sporty zimowe, wspinaczka górska, torby, plecaki, walizki.


:: Sklep górski Sklanik.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.skalnik.pl/


Opis:

Skalnik to sklep turystyczny z odzieżą sportową i profesjonalnym sprzętem. Posiadamy najnowsze produkty outdoorowe popularnych marek. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in.: żywność liofilizowaną, wszelkie niezbędne naczynia kempingowe(kuchenki, butelki,termosy, sztućce), a także namioty, śpiwory, maty i inne potrzebne akcesoria turystyczne.