Podobne strony

 • Kim

  Oprawa imprez muzycznych
  Strona będąca wizytówką zespołu muzycznego Kim.
 • Akuratt - serwis zespołu

  Oprawa imprez muzycznych
  Strona zespołu AKURATT wykonującego na żywo utwory znanych artystów polskich i zagranicznych. Zespół zajmuje się oprawą muzyczną imprez dla firm, organizacji itp. Na stronie znajdziesz opis grupy, bramkę SMS i inne.
 • Prywatna strona Mirka Siwakowskiego

  Oprawa imprez muzycznych
  Zespół Renoma wita na prywatnej stronie internetowej.
 • Zespół wokalno-instrumentalny "Bal-Luz"

  Oprawa imprez muzycznych
  Trzyosobowy zespół działa od szeregu lat na terenie Szczecina i okolic, obsługując wszelkiego rodzaju uroczystości (wesela, dancingi, bankiety, studniówki, festyny, imprezy plenerowe itp). Na stronie: informacje, zdjęcia, demo i kontakt.
 • Merry Band

  Oprawa imprez muzycznych
  Wizytówka zespołu muzycznego obsługującego najróżniejsze imprezy - wesela, bankiety, bale itp. (repertuar w kilku językach na każdą okazję). Ze strony można pobrać i posłuchać przykładowe utwory.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Zespół muzyczny Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: silvernight.pl

Ulica:

Miasto: Kraków
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Organizujesz imprezę i szukasz idealnego zespołu muzycznego, który dostarczy twoim gościom rozrywki i zachęci ich do wstania od stołu? Nic trudnego. Nasz zespół muzyczny jest w stanie zagwarantować godziny niezapomnianej zabawy przy muzyce, która będzie świetnie wpasowana pod klimat twojego przyjęcia. Gramy na różnego rodzaju imprezach. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie na scenie jesteśmy w stanie zagwarantować dobór repertuaru do wymagań twoich gości. Dołącz do szerokiego grona klientów,