Podobne strony

 • ARTSTOM - wyposażenie gabinetów stomatologicznych

  Sprzęt stomatologiczny
  Firma zapewnia pełen asortyment niezbędnych materiałów i urządzeń stosowanych w stomatologii, protetyce i technice dentystycznej, prowadzi sprzedaż hurtową i serwis.
 • Medicum

  Produkcja leków
  Centrum Medicum Poland - producent żeli do diagnostyki medycznej, parafarmaceutyków i kosmetyków. Na stronie szczegóły oferty oraz zaproszenie do współpracy dla firm, hurtowni, gabinetów oraz odbiorców indywidualnych.
 • Centrum GSM

  SMS na komórkę
  Mnóstwo obiektów multimedialnych na podobno każdy telefon komórkowy dostępny w Polsce. Ponadto w serwisie bramka SMS do wszystkich polskich sieci komórkowych.
 • Gravitan Exclusive Care 365°

  Inne
  Gravitan Exclusive Care zaprasza do Day Spa Konstancin-Jeziorna. Oferujemy zabiegi na ciało i twarz, trening personalny, pilates, nordic walking, outdoor cycling, masaż, medycynę estetyczną. Tylko rezerwacja.
 • Wojciech Kowalczyk trener personalny, osobisty

  Sport
  Strona dla osób zainteresowanych podjęciem współpracy z trenerem osobistym. Zajęcia odbywają się w klubach fitness, w domu klienta lub na świeżym powietrzu. Oferta przeznaczona jest dla młodzieży i osób dorosłych, niezależnie od poziomu zaawansowania i celu treningowego.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Trener personalny Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: strefa-impuls.pl

Ulica:

Miasto: Kraków
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Trening EMS (Electrical Muscule Stimulation) to stosowana w fizjoterapii elektrostymulacja mięśni, która zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Prowadzony przez doświadczonego trenera trening EMS przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej i celulitu, modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnie oraz pomaga poprawić wydolność organizmu. Trening EMS polega na podłączeniu osoby ćwiczącej do wyposażonego w elektrody stroju, który umożliwia wysyłanie impulsów z mózgu do mięśni i aktywow