Podobne strony

 • Otwieranie zamków samochodowych

  Motoryzacja i transport
  Nowe samochody posiadają opcję anty napadową, która po uruchomieniu silnika zamyka wszystkie drzwi. Niestety okazuje się, że bardzo często jest to powód problemów nowych kierowców. Nie jeden kierowca trzaska drzwiami przy włączonym silniku i dopiero wtedy uświadamia sobie, że popełnił błąd. Po zamknięciu drzwi większość samochodów blokuje drzwi i jedynym sposobem sposobem dostanie się do samochodu jest skorzystanie z awaryjnego otwierania samochodu.
 • ALEKSANDER SCHMIDT naprawa zamków

  Ekonomia
  Zgubiłeś kluczyki do samochodu? A może chcesz dorobić kolejny zestaw? Przyjdź do Serwisu Kluczy Aleksander Schmidt w Rudzie Śląskiej! Jego eksperci oferują swoją pomoc przy problemach z kluczykami do aut czy motocykli. Jeśli chcesz dorobić zestaw kluczy, ale masz tylko jeden zestaw lub kartę, odczytają kod dostępu z immobilisera. W przypadku, gdy kluczyki zaginęły, serwis może odtworzyć ich wzór na podstawie zamka. Specjaliści serwisu pomogą także otworzyć zamek bez jego uszkadzania. Zajmą się także naprawą zamków bądź stacyjek po włamaniu. By dowiedzieć się więcej o ofercie firmy odwiedź stronę internetową.
 • Centrum Pogotowia ślusarskiego

  Ekonomia
  Jeżeli nie możesz otworzyć swojego samochodu, mieszkania, domu czy chociażby sklepu - w Warszawie i okolicach, polecamy bardzo serdecznie ofertę firmy Warszawski otwieracz. Jesteśmy w stanie bardzo szybko otworzyć zamek, nie stanowi to dla nas jakiegokolwiek problemu. Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że nasze usługi ślusarskie są całkiem tanie, nie trzeba także czekać na nas zbyt długi okres czasu.
 • Dorabianie kluczy z immobilizerem

  Ekonomia
  Rekomendowana na Wrocławskim rynku firma mobilekeys.pl zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodów. Jest to bardzo ważna usługa, która pozwala nam na nieingerowanie w nasze auto, co jest sporym plusem w całej sytuacji. Następnie awaryjne otwieranie samochodów przebiega szybko i zawsze kończy się sukcesem. Gorąco polecamy firmę w trudnym momencie z naszym autem.


:: autokeys.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://autokeys.pl


Opis:

Nie masz zapasowego kompletu kluczy do samochodu, a właśnie uszkodził Ci się ten jedyny, który masz? Zaufaj AutoKeys. Szybko i skutecznie wyrobimy Ci nowy komplet do każdego pojazdu z różnych marek i roczników. Oprócz zwykłych kluczyków zajmujemy się programowaniem autopilotów. Odwiedź Autokeys.pl.