Podobne strony

 • Construktor

  Tworzywa sztuczne
  Przedsiębiorstwo zajmuje się dostarczaniem części do maszyn oraz służy pomocą w doborze odpowiednich tworzyw sztucznych.
 • Limak - Producent elementów i części z tworzyw do wózków dziecięcych

  Wózki
  Strony firmy specjalizującej się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych niezbędnych do montażu wózków dziecięcych i lalkowych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, o oferowanych wyrobach, dane teleadresowe oraz mapkę dojazdową.
 • PUCHATEK Sp. z o.o. - produkcja elementów z tworzyw sztucznych

  Tworzywa sztuczne
  Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych: części zamienne AGD, butelki i nakrętki plombowane indukcyjnie, elementy do opakowań, akcesoria do okien (podkładki, kliny, zaślepki). Strona zawiera informacje o firmie, produktach, technologii, formularz zapytania ofertowego i dane kontaktowe.
 • AZUN GZT Telkom-Telmor Ryszard Dyszelewski

  Artykuły biurowe
  Producent elementów wyposażenia biura: organizery na przybory biurowe i wizytówki, breloki do kluczy, etui na identyfikatory, tace i serwetniki. Ponadto producent łączników z tworzywa sztucznego, służących do mocowania termoizolacji na ścianach zewnętrznych budynków. Firma prowadzi także usługi w zakresie produkcji elementów z tworzyw sztucznych na maszynach najnowszej generacji: form wtryskowych do tworzyw sztucznych i gumy, form rozdmuchowych, wykonawstwo modeli wyrobów, pomoc w ich konstrukcji, dobór elementów i materiałów.
 • PRO-NATURA koła zębate produkcja

  Firmy wg branży
  Pro-Natura to firma produkcyjna z Gryfic, która zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Proponujemy Państwu usługi z zakresu obróbki tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwoliło nam stworzyć profesjonalne rozwiązania, jakie pozwalają dobrać właściwe półfabrykaty do produkcji i sprzedaży naszych towarów. W naszej ofercie znajdą Państwo ślimaki, rolki transportowe, oprawy łożyskowe, koła zębate, prowadnice i profile ślizgowe oraz wiele innych. Wyposażamy firmy z branż spożywczych, farmaceutycznych, kosmetycznych, elektronicznych, samochodowych i przetwórczych. Więcej informacji odnajdą Państwo na witrynie www.


:: merplast.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.merplast.com.pl

Ulica: ul. Wieruszowska 12/16 K

Miasto: Poznań
Kod: 60-166
NIP: 7792140618

Telefon: 61 867 51 66
Opis:

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Merplast z Poznania. Od 2000 roku zajmujemy się wytwarzaniem elementów z tworzyw termoplastycznych z wykorzystaniem metody wtryskiwania. Oferujemy projekt, doradztwo, wykonanie a oprócz tego montaż elementów technicznych, o skomplikowanej geometrii, ślizgowych, do aparatury kontrolno-pomiarowej, do maszyn jak również przemysłu spożywczego. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, fachowość i konkurencyjne ceny usług. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.