Podobne strony

  • www.toiletwc.pl

    Firmy wg branży
    Wynajem kontenerów na śmieci, wywóz szamba, oczyszczanie dużych i małych zbiorników oraz wypompowywanie nieczystości z szamb, basenów i studzienek oferuje firma ToiletWC PHU Dudzińscy w Rembelszczyźnie. Gwarantujemy także wszechstronną obsługę toalet przenośnych, dostarczając je bezpłatnie na wyznaczone miejsce z pełnym wyposażeniem. Zapewniamy szybką i terminową realizację zamówień, wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Na rynku sanitarno-asenizacyjnym działamy od 18 lat dostarczając usługi serwisowania toalet. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie, na która Państwa zapraszamy!
  • Śmieci.eu - toalety przenośne online

    Firmy wg branży
    Toalety przenośne online to nasza usługa, której celem jest zapewnienie Państwu możliwości wynajmu kabiny WC bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi do przyjęcia Państwa zleceń przez 7 dni w tygodniu. Zamówień możecie Państwo dokonać poprzez prosty formularz wyceny, a za usługi zapłacić za pośrednictwem płatności Internetowych. Nasza firma czynna jest przez 365 dni w roku. Na wszelkie usługi wystawiamy FV. Wynajem toalet online to nowoczesna usługa komunalna, która zaspokoi Wasze potrzeby.


:: Śmieci.eu - kabiny WC online ::

Nasza ocena:
Adres: https://smieci.eu

Ulica:

Miasto: Dragacz
Kod: 86-341
NIP:

Telefon:
Opis:

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty na wynajem kabin WC online. Oferujemy konkurencyjne koszty wynajmu oraz obsługę wszystkich miejscowości w Polsce. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do złożenia zamówienia przez nasz system online, który jest dostępny przez 365 dni worku. Wynajem toalet online to usługa, która cieszy się popularnością nie tylko wśród osób prywatnych, ale również przedsiębiorstw. Obsługujemy pojedyncze budy oraz imprezy plenerowe i eventy .