Podobne strony

 • M plus M MOTORSPORT

  Tuning mechaniczny
  Firma M plus M MOTORSPORT jest przedstawicielem na Polskę takich firm jak: PSI, OMP, AP, Speedline oraz sportowego ogumienia marki Dunlop. To ona dostarczała w sezonie 2001 i 2002 opony do wyścigowego Pucharu Alfa Romeo 156. Firma zajmuje się głównie sprzedażą hurtową, nie zapominając o klientach detalicznych, którym m.in. proponuje usługi warsztatowe oraz przygotowywanie samochodów do sportu.
 • Świątek Tunning

  Tuning mechaniczny
  Jest to oficjalna strona firmy zajmującej sie tuningowaniem jak i przygotowywaniem samochodów do startów w imprezach sportowych. Specjalnoscią firmy są sportowe wałki rozrządu, z których produkcji firma słynie w całym kraju. Witryna zawiera kompletną ofertę firmy oraz bogatą galerię. Jest możliwość dokonywania zakupów poprzez e-mail.
 • Centrum elektroniki samochodowej

  Elektronika samochodowa
  Firma zajmuje się elektronicznym diagnozowaniem usterek oraz naprawą elektroniki pojazdowej. Firma oferuje również usługi w zakresie chip-tuningu. Na stronie znajdziesz omówione pokrótce tematy elektroniki w motoryzacji.
 • Serwis samochodowy Auto-Fart

  Motoryzacja i transport
  Warsztat samochodowy, oferuje naprawy samochodów osobowych - mechanika, elektromechanika i auto-elektronika, oraz serwis, i napełnianie klimatyzacji, a także opony nowe i używane. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części i zamienników do większości marek, a na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Pełna oferta, dane kontaktowe i mapa dojazdu, znajduje się na naszej stronie.
 • Auto-Elektronika montaż systemów car audio

  Ekonomia
  Przedsiębiorstwo usługowe Auto-Elektronika specjalizuje się w elektronice, elektryce samochodowej a także montażu alarmów oraz innych systemów zabezpieczających. Siedziba firmy mieści się w Gdańsku. W warsztacie przeprowadzane są badania stanu technicznego pojazdów, które pozwalają wykryć wszelkie usterki podzespołów podobnie jak w samochodach osobowych, jak i dostawczych. Po zlokalizowaniu nieprawidłowości odpowiednio wyszkoleni elektromechanicy zajmują się naprawą instalacji oraz regulacją układów. Firma dysponuje wysokiej jakości sprzętem diagnostycznym, dzięki temu wydajnie wykrywane są i naprawiane wszelkie awarie, w tym systemów ABS, airbag albo autoalarmów. Profesjonalna obsługa i przystępne ceny to zalety, które cenią klienci stacji obsługi pojazdów Auto-Elektronika. Dokładna oferta jest dostępna na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: TC - Performance ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.tc-performance.eu/

Ulica: Demokratyczna 11

Miasto: Łódź
Kod: 93-348
NIP:

Telefon: 794 053 715Kategorie:

Opis:

TC-Performance należy do czołówki firm zajmujących się elektroniczną modyfikacją osiągów samochodów osobowych. Poprzez chip tuning zwiększamy możliwości silnika i nadajemy pojazdom sportowy charakter. W ofercie posiadamy również pełną diagnostykę komputerową, usuwanie problemów z sondami lambda, wyłączanie zaworów EGR, usuwanie filtrów DPF i wiele innych usług usprawniających pracę czterech kółek. Dysponujemy własną, profesjonalną hamownią do mierzenia efektów modyfikacji.