Podobne strony

 • Terra

  Ceramika budowlana
  Przedsiębiorstwo produkuje systemy budowlane keramzytowe według przygotowanego projektu. Dostarcza kompletnych zestawów do wybudowania domu. Na stronie prezentacja technologii, specyfikacja techniczna asortymentu,
 • Prefabet-Puławy

  Ceramika budowlana
  Przedsiębiorstwo wytwarza materiały ścienne z atutoklawizowanego betonu komórkowego, kostkę brukową i stropy teriva. Na stronie informacje o produktach i ich właściwościach. Cennik wyrobów i lokalizacja zakładu.
 • Buster

  Składy budowlane
  Hurtownia oferuje materiały budowlane wykończenia wnętrz i izolacji. Jest autoryzowanym dystrybutorem Nida-Gips. Na serwerze pełna oferta towarów, wykaz magazynów, komunikaty i dane adresowe.
 • Borex

  Składy budowlane
  Centrum dystrybucji materiałów budowlanych znanych producentów kominów, bloczków gipsowych, chemii budowlanej i innych. W serwisie szczegółowa oferta poddostawców z cennikiem, parametrami oraz zastosowaniem ich produktów. Także lokalizacja i dojazd.
 • Firma "Cisek" Spółka Z O.O. Żagań

  Konstrukcje żelbetowe
  Firma dostarcza bloczków betonowych, nadproży, pustaków i prefabrykatów betonowych z własnej wytwórni. Zaopatruje też rynek lokalny w artykuły wykończeniowe, izolacje, cementy itd.. Na stronie pełna oferta firmy i informacje adresowe.


:: Beton komórkowy - termalica.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://termalica.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W składzie betonu komórkowego Termalica nie ma żadnych odpadów produkcyjnych tj.: popiołów lotnych, w odróżnieniu od odmiany szarej kojarzonej powszechnie jako suporex. To właśnie dlatego nasze produkty takie jak bloczki z betonu komórkowego dla ścian nośnych, działowych, jedno- i wielowarstwowych są najlepszym wyborem dla budowy domu energooszczędnego.