Podobne strony

 • Progress Language Centre - Szkoła Języków Obcych

  Szkoły języków obcych
  Szkoła języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański i francuski) oraz przedstawiciel zagranicznych szkół językowych w Polsce; oferuje kursy w kraju oraz wyjazdy zagraniczne grupowe i indywidualne, także intensywne i specjalistyczne. Szkoła organizuje kursy stacjonarne w swojej siedzibie dla dorosłych, młodzieży i dzieci oraz specjalistyczne zlecone przez instytucje i firmy.
 • ENGLISH SCHOOL OF COMMUNICATIVE EXCELLENCE

  Szkoły języków obcych
  Szkoła oferuje kursy angielskiego standardowe, przygotowujące do FCE, CAE, CPE, wakacyjne, specjalistyczne (biznes, medycyna, ekonomia)
 • Polsko - Niemiecki Instytut Nauki w Językach Obcych

  Szkoły języków obcych
  Polsko - Niemiecki Instytut Nauki w Językach Obcych "Die Sprachwerkstatt" Sp. z o.o. oferuje kursy niemieckiego zwykłe, intensywne, specjalne, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na różnym poziomie zaawansowania, specjalistyczne dla biznesmenów i menedżerów, przygotowujące do egzaminów wstępnych, konkursów, olimpiad, egzaminów ZDaF, ZDB
 • Inter Lang & Text

  Szkoły języków obcych
  Strona szkoły językowej oferującej kursy angielskiego i niemieckiego, kursy dla młodzieży, standardowe, egzaminacyjne i specjalistyczne. Szkoła zajmuje się również tłumaczeniem pisemnem i ustnym.
 • KANN Szkolenia z obsługi maszyn drogowych

  Oświata i edukacja
  W 1988 r. zaczęło swoją działalność Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne KANN® Sp. z o.o. pierwotnie zajmujące się zagadnieniami związanymi z eksploatacją i naprawami dźwignic, robotami ziemnymi, a także drobnymi robotami budowlanymi. W kilka lat później, w 1993 r. przedsiębiorstwo powołało Prywatny Ośrodek Szkolenia Zawodowego. Aktualnie przedsiębiorstwo specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z dziedziny obsługi maszyn budowlanych i drogowych.


:: Studium administracji łomża - osz.edu.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.osz.edu.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Chciałbyś odbyć kurs na prawo jazdy? Wejdź na stronę internetową osz.edu.pl i zapoznaj się z ofertą naszego ośrodka. Dysponujemy placem manewrowym przystosowanym do kursów we wszystkich kategoriach. Nasi instruktorzy to doświadczeni fachowcy. Oferujemy również kursy na obsługę żurawi HDS, czy też kwalifikacyjny kurs fryzjerski. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.