Podobne strony

 • PPH Prestige

  Producenci
  Producent mebli rattanowych z przeznaczeniem do sypialni, jadalni, hoteli.
 • Asimpex

  Meble biurowe
  Systemy standardowych mebli biurowych, zestawy mebli gabinetowych, meble hotelowe przygotowane według indywidualnych projektów.
 • "Vena Line" Sp. z o.o.

  Wyposażenie wnętrz
  Firma oferuje wielozakresowe usługi w ramach szeroko pojętego wyposażenia wnętrz o różnorodnym przeznaczeniu i klimacie. Proponuje kompleksowe wyposażenie biur, barów i restauracji, banków i hoteli, hal produkcyjnych i sklepów, a także ekskluzywne zestawy sypialniane wraz z elementami dekoracyjnymi.
 • ELZAP

  Meble biurowe
  Firma zajmuje się kompleksowym wyposażaniem biur, urzędów, szkół i banków. Oferuje szeroki wybór mebli producentów krajowych. Na życzenie klienta wprowadza dowolną kolorystykę i indywidualnie opracowane elementy uzupełniające. Strona zawiera foto ofertę.
 • Karstol

  Producenci
  Strona producenta mebli biurowych, szkolnych i hotelowych. Meble do akademików, barów, recepcji. Tapicerowane i na zamówienie. Szczegóły - na stronie.


:: Producent mebli hotelowych ::

Nasza ocena:
Adres: izzifurniture.eu

Ulica:

Miasto: Kalwaria Zebrzydowska
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Eleganckie meble hotelowe przydają się w każdym biurze. Można zamawiać je detalicznie lub hurtowo.Producent mebli hotelowych potrafi wykonać meble hurtowo lub pod konkretne zamówienie. Meble hotelowe warto mieć.. Producent mebli hotelowych jest zainteresowany zakupem porządnych mebli. Dzisiaj wyjątkowe meble hotelowe zamawiają hotele na całym świecie - jest to inwestycja i to wieloletnia. Doskonały producent mebli hotelowych jest cenionym partnerem biznesowym.
Jakie meble są potrzebne w hotelu?