Podobne strony

 • Instytut Psychospołeczny "Zwierciadło"

  Rodzina
  Jeśli szukasz pomocy, porady czy wsparcia w trudnych chwilach swojego życia, możesz zgłosić się do Instytutu, w którym na pewno otrzymasz pomocną dłoń. W Instytucie znajduje się gabinet pomocy kryzysowej i terapii krótkoterminowej, który pomaga zwalczyć depresje, nerwice czy rozwiązać problemy małżeńskie.
 • Mediare-skuteczna windykacja należności

  Wierzytelności
  Firma zajmuje się windykacją pozasądową(windykacja terenowa), windykacją sądową i po bezskuteczenej egekucji komorniczej.
 • Poradnie Małżeńskie Siła Pojednania

  Medycyna i zdrowie
  Poradnie dla Małżeństw chcących żyć wyjątkowo Siła Pojednania- www. silapojednania.pl. W ramach Poradni Siła Pojednania działa również Poradnia Przedmałżeńska. Gabinety w Toruniu i Krakowie. Możliwości spotkań na specjalne zamówienie w innych lokalizacjach. Podczas spotkań wspólnie zrywamy kajdany. Burzymy mury i budujemy mosty. Odbudowujemy. Leczymy nawet najtrudniejsze rany. Wyjątkowo elastyczne podejścia, dobrane dla każdej pary indywidualnie.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Mediator Słupsk ::

Nasza ocena:
Adres: kancelariamediacyjna.net

Ulica:

Miasto: Słupsk
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Czy wiecie, jak powinny wyglądać profesjonalnie przeprowadzone mediacje gospodarcze? Czy wiecie przez kogo powinny być one przeprowadzone? A może właśnie jesteście na etapie szukania takiego profesjonalisty, który pomoże Wam rozwiązać odpowiedni spór? Jeżeli tak jest, to nasza firma jak najbardziej jest do Waszej dyspozycji. Każdy nasz mediator sądowy posiada odpowiednie uprawnienia, dzięki czemu może brać udział w różnego rodzaju sprawach sądowych.