Podobne strony

 • KCS Kraków

  Usługi konsultacyjne
  Strona firmy oferującej kompleksowe usługi informatyczne. Znajdziesz tu jeju ofertę i dane kontaktowe.
 • StormCrypt

  Dla przedsiębiorstw
  Producent programu Ewida Standard - ewidencja i inwentaryzacja sprzętu komputerowego i oprogramowania dla firm. Aplikacje i systemy internetowe do ewidencji.
 • TeleRED

  Sieci i okablowanie
  Firma specjalizuje się w rozwiązaniach dla małych i średnich przedsiębiorstw, administracji państwowej, firm sektora paliwowego i energetycznego. TeleRED dostarcza sprzęt do budowy sieci transmisji danych (dane, głos, obraz). Oferuje szeroki zakres usług projektowania i integracji sieci oraz systemów komputerowych.
 • Usługi informatyczne dla biznesu

  Usługi inne
  Koncentrujemy się na profesjonalnym wsparciu naszych Klientów we wszystkich aspektach związanych z ich infrastrukturą informatyczną.
 • webSylium s.c.

  Usługi projektowania www
  Projektujemy i tworzymy serwisy i aplikacje internetowe przyjazne wyszukiwarkom, zaprojektujemy wizerunek Twojej firmy w sieci i wokół niej, zapewnimy obniżenie kosztów Twojego działu IT poprzez outsourcing. Zapraszamy!


:: USŁUGI INFORMATYCZNE WARSZAWA - SG SYSTEMS - Outsourcing IT ::

Nasza ocena:
Adres: https://sgsystems.pl

Ulica: al. Prymasa Tysiąclecia 46

Miasto: Warszawa
Kod: 01-242
NIP: 5223089011

Telefon: 22 299 60 20
Opis:

SG SYSTEMS to profesjonalny outsourcing IT. Tworzymy zespół, który doświadczenie zdobywał w projektach dla międzynarodowych organizacji. Nasze usługi informatyczne to bogate portfolio umiejętności naszej kadry. W przypadku bezpieczeństwa i stabilności infrastruktury informatycznej nie warto stosować półśrodków. Postaw na sprawdzony zespół z konkretnymi umiejętnościami.
Usługi informatyczne Warszawa