Podobne strony

 • Delko SA

  Chemia gospodarcza
  Strona dystrybutora kosmetyków, artykułów chemii gospodarczej, artykułów higienicznych i drogeryjnych.
 • Gold Drop Sp. z o.o.

  Chemia gospodarcza
  Firma zajmuje sie produkcją oraz dystrybucją artykułów chemii gospodarczej. Na stronie znajdują się informacje o firmie i jej produktach oraz adresy dystrybutorów.
 • Interhome Company Ltd.

  Chemia gospodarcza
  Witryna internetowa producenta profesjonalnego sprzętu i akcesoriów do utrzymania czystości. Firma produkuje mydła w płynie, mydła dezynfekujące, i pasty do mycia rąk.
 • KOSMET-ROKITA

  Chemia gospodarcza
  Strony prezentujące jednego z największych polskich producentów wyrobów chemii gospodarczej i samochodowej. Oglądając stronę zapoznasz się z podstawowymi informacjami o firmie oraz opisem wybranych produktów.
 • ORO Produktion Police

  Chemia gospodarcza
  Strona producenta i dystrybutora srodków zapachowych, preparatów czyszczących m.in. do zmywarek i ceramicznych płyt kuchennych oraz odkamieniaczy do urządzeń domowych. Zainteresowani znajdą tu pełną ofertę firmy wraz z cennikiem.


:: OSS sp z oo dezynfekcja24.com ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.dezynfekcja24.com

Ulica: Siennicka 25

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-758
NIP: 9570902721

Telefon: 607033486
Opis:

Hurtownia medyczna z Gdańska, oferująca produkty medyczne w całej Polsce. Sprzedaż prowadzimy z wykorzystaniem sklepu internetowego.

Dział handlowy pomaga w wyborze środków odpowiednich do potrzeb klientów.

W sklepie znajduje się ponad 3000 produktów. Sprzedajemy asortyment odpowiedni dla szpitali, klinik, oddziałów specjalistycznych, gabinetów prywatnych, salonów, a także dla różnych firm z branży niemedycznych.