Podobne strony

 • ARSEN - Hurtownia budowlana

  Farby i lakiery
  ARSEN - Hurtownia budowlana. Oferuje: farby dekoracyjne, farby przemysłowe, emulsje, tynki, materiały budowlane, wykończeniowe i ogrodnicze. Jednym słowem wszystko, co jest potrzebne do budowy i remontu. Na stronie forum budowlane.
 • M&M

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma handlowa sprzedaje armaturę krajową i zagraniczną. W propozycji handlowej posiada wanny, zlewozmywaki, sanitariaty, zawory i piece łazienkowe.
 • Dagma Sp. z o.o.

  Glazura, terakota
  Strona importera włoskich płytek. W ofercie znajdziesz płytki ścienne, podłogowe i mozaiki szklane. Na kilkujęzycznej stronie znajdziesz "namiary" na poszczególne działy firmy, poznasz szczegóły oferty i dostawców, a także poczytasz "Przewodnik po świecie płytek".
 • Mesan

  Technika grzewcza
  Firma specjalizuje się w sprzedaży detalicznej i hurtowej urządzeń grzewczych oraz kompletów i akcesoriów łazienkowych. Więcej informacji, oferta i dane kontaktowe - na stronie.
 • Hurtpol

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek: ceramikę sanitarną, armaturę, wanny, kabiny, technikę grzewczą i kuchenną, płytki i gresy, systemy montażowe itp. Strona zawiera informacje o firmie, ofercie, promocjach oraz dane kontaktowe.


:: www.sklep.ceramed.pl akcesoria łazienkowe sklep online ::

Nasza ocena:
Adres: http://sklep.ceramed.pl

Ulica: Grażyńskiego 10B

Miasto:
Kod: 43-300
NIP: 5471004572

Telefon:
Opis:

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Ceramed. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej a zajmujemy się płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór płytek ściennych, podłogowych lub drewnopodobnych a oprócz tego armaturę, ceramikę, meble łazienkowe, grzejniki, wanny, instalacje oraz wiele akcesoriów. Proponujemy tylko wysokiej jakości sprzęt pochodzący od renomowanych producentów. Zapewniamy konkurencyjne ceny, fachową obsługę i szybką realizację zamówienia. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować, wystarczy wejść na stronę.