Podobne strony

 • Medycyna i zdrowie
  Sporo kobiet jest niezadowolonych ze swojego wyglądu. Uroda niestety przemija z wiekiem, jednak wiele tego rodzaju procesów można zatrzymać. W naszym Centrum Terapii Laserowej oferujemy kompleksowy pakiet usług. Decydując się na botox czy też powiększanie ust, każdy klient może być pewien, że zabieg będzie wykonany przez fachowca z długoletnim doświadczeniem. Działamy na rynku od 20 lat, dlatego też jesteśmy doceniani przez grono naszych klientów.
 • Klinika Prestige Clinic Wrocław

  Medycyna i zdrowie
  Strona zawiera ofertę nowoczesnej klinki chirurgicznej, która specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów i operacji plastycznych. Doświadczona kadra lekarska oraz korzystanie z nowoczesnych technik medycznych mogą w znaczny sposób przyczynić się do realizacji głównego celu kliniki - poprawy jakości życia pacjentów.
 • CHIROPLASTICA Botoks Wrocław

  Medycyna i zdrowie
  Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej CHIROPLASTICA z Wrocławia zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej profesjonalnej oferty. W ramach "szpitala jednego dnia" oferujemy Państwu usługi w zakresie chirurgii ręki, ginekologii czy urologii plastycznej, ortopedii i chirurgii urazowej jak i chirurgii ogólnej. Oferujemy też szeroki wybór nowoczesnych metod używanych w medycynie estetycznej takich jak kwas i nici hialuronowe,
 • CAMEA Lifting Wrocław

  Ekonomia
  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę Instytutu Medycyny Estetycznej Camea. Nasza placówka znajduje się we Wrocławiu a świadczone usługi skierowane są zarówno do kobiet jak również mężczyzn. Proponujemy usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, stomatologii estetycznej oraz kosmetologii. W trosce o najwyższą jakość zabiegów zatrudniamy jedynie doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy oraz specjalistów. Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych urządzeń i bezpiecznych metod leczenia. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i dbamy o poziom obsługi jak i miłą atmosferę. Zapraszamy na stronę.
 • Medycyna estetyczna Wrocław - englander.com.pl

  Medycyna i zdrowie
  Gabinet medycyny estetycznej dr Edyty Engländer we Wrocławiu oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, wykorzystujemy zaawansowane osiągnięcia techniki, preparaty znanych i renomowanych firm. Naszym atutem jest wiedza, doświadczenia i pasja.


:: www.chirurgia-plastyczna.info.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.chirurgia-plastyczna.info.pl

Ulica: ul. Kutrzeby 64

Miasto: Wrocław
Kod: 52-213
NIP: 8991064300

Telefon: 601 58-15-17
Opis:

Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą Gabinetu Chirurgii Kosmetycznej we Wrocławiu. Jest to profesjonalna i nowoczesna klinika zatrudniająca sztab wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny chirurgii kosmetycznej, medycyny estetycznej, anestezjologii i pielęgniarstwa. Placówka oferuje szeroki zakres usług i zabiegów związanych z korekcją blizn, korekcją nosa czy biustu, odsysaniem tłuszczu, plastyką powłok brzucha, usuwaniem znamion czy też botoxem. Zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę, dostęp do nowoczesnego sprzętu i atrakcyjne ceny. Szczegóły dostępne na stronie internetowej.