Podobne strony

 • Tutor - Studium Lingwistyczne

  Szkoły języków obcych
  Studio Lingwistyczne ”TUTOR” jest ośrodkiem nauczania języków obcych. Zajęcia polegają głównie na kształceniu sprawności mówienia oraz rozumienia ze słuchu. Na stronie jest dostępna informacja na temat rodzjów kursów oraz cennik.
 • Katalog Szkół Językowych

  Szkoły języków obcych
  Oferta nauki języków obcych oraz kursów specjalistycznych i akademickich w szkołach i uczelniach zagranicznych i polskich.
 • Kursy-jezykowe.nf.pl

  Ekonomia
  Wyszukiwarka internetowa kursy-jezykowe.nf.pl jest bardzo pomocna w przypadku poszukiwania przez użytkowników kursu języka obcego czy oferty biura tłumaczeń. Dzięki temu, że w naszej bazie danych posiadamy kilka tysięcy unikalnych firm, możemy w sposób rzetelny zaprezentować przekrój całej oferty dostępnej na rynku. Dodatkowo nasza wyszukiwarka jest dynamicznie aktualizowana, tak aby prezentować zawsze najświeższe dane.
 • Angielski Rzeszów

  Oświata i edukacja
  Masterschool to szkoła języka angielskiego o kilkuletniej, ugruntowanej pozycji na rynku. W swej działalności stawia na innowacyjne sposoby nauczania, dzięki którym uczniowie uczęszczający na kursy organizowane przez nią szybciej i efektywniej przyswajają sobie język, którego się uczą. Szczegóły oferty szkoły można znaleźć na jej stronie internetowej!


:: Szkoła Językowa Rzeszów - Professional English School ::

Nasza ocena:
Adres: https://professionalenglish.com.pl

Ulica: Jabłońskiego 12

Miasto: Rzeszów
Kod: 35-068
NIP: 7921914661

Telefon: 178525999
Opis:

Szkoła Językowa Rzeszów - Professional English School zaprasza na kursy języka angielskiego, kursy języka niemieckiego, kursy języka włoskiego oraz kursy języka polskiego dla obcokrajowców.Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci, kursy angielskiego dla dorosłych oraz innych języków. Posiadamy profesjonalną kadrę lektorów, którzy chętnie wspierają w nauce języków obcych. Posiadamy wielu stałych klientów którzy przez lata rozwijają z nami swoje umiejętności językowe. Zapraszamy do nauki.