Podobne strony

 • Ekoprofil - Okna Nysa

  Dom i wnętrza
  Okna Nysa - W ofercie: okna, okna PCV, okna plastikowe, drzwi, bramy, bramy garażowe, bramy przemysłowe, rolety zewnętrzne, rolety materiałowe, ogrody zimowe, stolarka aluminiowa. Okna Opole, okna Prudnik, okna Głuchołazy, okna Paczków, okna Wrocław - Zapraszamy.
 • www.piter-zaklad.pl

  Firmy wg branży
  Specjalizacją Zakładu Wielobranżowego PITER w Głuchołazach są metalowe ogrodzenia proste i ozdobne, balustrady oraz montaż i serwis automatyki bramowej. Wykonujemy także konstrukcje nośne i ławki ogrodowe, zapewniając całkowite zabezpieczenia antykorozyjne. Świadczymy poza tym usługi spawalniczo-ślusarskie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla dużych firm. W naszej ofercie znajdą Państwo podzespoły do urządzeń spawalniczych, m. in. transformatory i rezystory. Stawiamy na jakość i wysoki standard obsługi, jaką realizuje wieloletni zespół fachowców - to nasza gwarancja sukcesu!
 • WP Ogrodzenia - Ogrodzenia - Bramy

  Firmy wg branży
  Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem ogrodzeń, bram, schodów, przęseł, mebli, konstrukcji stalowych. Instalację możemy wykonać od fundamentów po klucz. Instalujemy również automatykę do bram. Istniejemy na rynku już 20 lat i posiadamy duże grono zadowolonych Klientów. Głównym obszarem naszej działalności są województwa: opolskie, dolnośląskie, śląskie, wielkopolskie i małopolskie. Przyjmujemy także zlecenia z innych części kraju.


:: piter-zaklad.pl automatyka do bram nysa ::

Nasza ocena:
Adres: http://piter-zaklad.pl

Ulica: Wrocławska 8 B

Miasto:
Kod: 48-340
NIP: 7531170307

Telefon:
Opis:

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę zakładu Piter, który mieści się w Głuchołazach w województwie opolskim. Jesteśmy cenionym producentem bram oraz przęseł ogrodzeniowych. W naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór nowoczesnych rozwiązań znajdujących zastosowanie zarówno w domach jak również w firmach. Proponujemy balustrady, ogrodzenia, napędy do bram a oprócz tego podzespoły do urządzeń spawalniczych. Można nam też zlecić wykonanie przęseł ozdobnych, konstrukcji banerów i tablic oraz ławek ogrodowych. Gwarantujemy profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Więcej na stronie.