Podobne strony

 • Fryzjer wirtualny

  Ciekawostki
  Informacje dotyczące najnowszych fryzur, produktów do pięlegnacji włosów oraz stylistów.
 • Polwell

  Fryzjerstwo
  Prezentacja firmy oferującej artykuły fryzjerskie. W asortymencie swym firma posiada szeroką gamę kosmetyków zaprezentowanych w firmowym katalogu. Polwell jest wyłącznym dystrybutorem wyrobów firmy Kadus.
 • Kadus Polska

  Fryzjerstwo
  Strona stworzona przez procucenta kosmetyków dla salonów fryzjerskich.
 • Fryzjer

  Fryzjerstwo
  Mały przewodnik po zawodzie fryzjera. Strona zawiera informacje jakie usługi powinien umieć wykonywać nowoczesny fryzjer.
 • Fabryka Kosmetyków "Venita" Sp. z o.o

  Fryzjerstwo
  Venita jest fabryką kosmetyków działającą w Polsce i na rynkach wschodnich (Rosja, Ukraina, Litwa, Białoruś, Czechy). W ofercie handlowej fabryki znajdują się środki do barwienia włosów, preparaty do pielęgnacji włosów i ciała, szampony, mydła w płynie, płyny przeciwko komarom, żele do depilacji, balsamy do ciała i kremy. Na stronie oprócz prezentacji asortymentu także cennik oraz sieć dystrybutorów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Salon kosmetyczny - galeriafryzur99.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://galeriafryzur99.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasz salon kosmetyczny i fryzjerski to miejsce stworzone dla osób, które chcą zadbać o swoją urodę od stóp do głów. Oferujemy liczne, kompleksowe zabiegi na wszystkie partie ciała. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja naszych klientów, dlatego ogromną wagę przykładamy do wysokiej jakości świadczonych usług, którą potwierdzają liczne nagrody zdobyte przez nasz salon.