Podobne strony

 • Guzik Stanisław. Zakład kamieniarski parapety granitowe kraków

  Firmy wg branży
  Zakład kamieniarski Stanisław Guzik proponuje swoim nabywcom całościowe rozwiązania w zakresie usług kamieniarskich. Działamy a rynku od 26 lat, opierając swoje doświadczenie na wieloletniej tradycji oraz zadowoleniu szerokiego grona klientów. Firma zawiera się w pobliżu Krakowa. W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy nagrobki oraz grobowce. Z wielką przyjemnością podejmiemy się realizacji pomysłów pochodzących od klienta w oparciu o indywidualne zamówienia. Zapewniamy terminowe oraz kompetentne realizacje wszelkich zleceń. Można się z nami skontaktowaćz wykorzystaniem wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Więcej na stronie internetowej.
 • STANISŁAW GUZIK grobowce kraków

  Firmy wg branży
  Firma kamieniarska prowadzona przez Stanisława Guzika istnieje od 1987 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu nagrobków oraz grobowców z kamienia naturalnego importowanego z wielu krajów świata. Rozporządzamy nowoczesnym zapleczem maszynowym, jakie pozwala nam na realizowanie wszelkich pomysłów klientów. Oprócz nagrobków wykonujemy kuchenne blaty kamienne, schody oraz posadzki z granitu. Ich wartością jest wieloletnia odporność oraz estetyczny wygląd pasujący do wnętrz w każdym stylu. Nasi dobrze przeszkoleni pracownicy zajmą się fachowym montowaniem każdego z elementów kamiennych. Dodatkowe informacje o naszej działalności odnajdziesz na witrynie internetowej.
 • www.arkam.krakow.pl

  Firmy wg branży
  Firma Arkam od 30 lat zajmuje sztuką kamieniarską, oferując usługi konserwatorskie, renowację, rekonstrukcję i zabezpieczenie elewacji oraz wnętrz obiektów zabytkowych. Posiadamy własne złoża piaskowca Sobolów. Zajmujemy się jego wydobyciem oraz obróbką, realizując również prace komercyjne, w zakresie wykończeń nowych inwestycji deweloperskich, użyteczności publicznej i prywatnych. Oferujemy wystrój w postaci podłóg kamiennych, schodów i blatów do kuchni i łazienek. Działamy na obszarze Krakowa i okolic, ale nie tylko. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi realizacjami.


:: www.fainner.pl Biokominki Wieliczka ::

Nasza ocena:
Adres: http://fainner.pl

Ulica: Bodzanów 460

Miasto:
Kod: 32-020
NIP: 8681726741

Telefon:
Opis:

Firma FAINNER z Lipnicy Górnej oferuje wysokiej klasy produkty z kamienia oraz rozliczne kominki. Nasze produkty powstają w wyniku obróbki kamienia jak np. granit, marmur czy też kwarcyty, który pochodzi od cenionych producentów na całym świecie. Wszelkie zamówienia przeprowadzane są indywidualnie, wedle szczególnych zaleceń klienta. W naszej propozycji znajdują się propozycje w stylu klasycznym, jak i współczesnym. Oprócz tradycyjnych kominków oferujemy Państwu piece wolnostojące, kominki gazowe, a również biokominki. Gwarantujemy terminową realizację zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.