Podobne strony

 • Studencki Klub Taneczny AGH

  Kluby studenckie
  Oficjalna strona klubu tanecznego działająca przy AGH w Krakowie. Możecie zapoznać się z historią klubu, zakresem działalności oraz organizowanymi kursami tańca.
 • Travel Show

  Kursy tańca
  Witryna prezentuje Szkołę Tańca i Impresariat Artystyczny działajacy w Gdyni. Szkoła oferuje zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci przedszkolnych oraz dzieci i młodzieży szkół podstawowych.
 • Sylwek - strona domowa

  S
  Na stronie znajdziesz informacje ogólne dotyczące historii oraz teorii tańca towarzyskiego. Ponadto zdjęcia pieska i chat.
 • Internetowy Serwis Taneczny

  Taniec
  W serwisie zamieszczono aktualności ze świata tańca towarzyskiego, zapowiedzi i wyniki turniejów, artykuły i ogłoszenia taneczne, zdjęcia taneczne, osoby związane z tańcem oraz linki do stron tanecznych.
 • Szkoła Tańca Towarzyskiego "Astra"

  Kursy tańca
  Jeżeli chcesz poprawić sylwetkę, być bardziej pewnym siebie, poznać nowych ludzi i miło spędzić czas, na pewno pomoże ci w tym kurs tańca. Na stronie znajdziesz prezentację szczecińskiej szkoły tańca towarzyskiego - informacje, terminarz, wyniki, encyklopedia (opisy poszczególnych tańców) oraz fotografie tańczących par.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Szkoła Tańca A.S. Smoroń ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.naukatanca.krakow.pl/

Ulica: Szablowskiego 1

Miasto: Kraków
Kod: 30-127
NIP:

Telefon: +48 602-496-503Kategorie:

Opis:

A.S. Smoroń to profesjonalna krakowska szkoła tańca, która wychodzi do klientów ze zróżnicowaną ofertą na zajęcia taneczne. Instruktorzy to dyplomowani tancerze z wieloletnim stażem i bogatym katalogiem sukcesów w kraju i za granicą. Wśród kursów znajdują się zajęcia o różnym stopniu zaawansowania, obozy taneczne, kursy tańca towarzyskiego, a także kursy dla narzeczonych oraz seniorów. Dla studentów atrakcyjne zniżki oraz dogodne, elastyczne godziny zajęć.