Podobne strony

 • AFFABRE

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma zajmuje się usługami brukarskimi, remontem nawierzchni drogowych, produkcją betonu i robotami ogólnobudowlanymi. Jest także dystrybutorem złączy rurowych Kee Klamp. Na stronie informacje o historii firmy, założeniach rozwojowych, ogłoszenia firmy, oferta kontrahentów.
 • Budizol

  Producenci
  Przedsiębiorstwo budowlane produkuje prefabrykowane materiały budowlane, więźby dachowe, konstrukcje metalowe i stolarkę okienną i izolacje. W ofercie produkcyjnej proponuje kostkę brukowa, krawężniki, stropy, pustaki. Firma świadczy usługi ogólnobudowlane i montażu stolarki oraz fasad aluminiowych.
 • AMAREX

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiębiorstwo w podstawowej działalności buduje obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej zarówno jako wykonawca generalny jak i wykonawca robót cząstkowych. Na stronie prezentacja możliwości technicznych, zaplecza kadrowego i dokonanych prac.
 • Budosprzęt

  Konstrukcje metalowe
  Przedsiębiorstwo zaopatrzenia budownictwa w materiały i oprzyrządowanie szalunków oraz prac betoniarskich. Na stronie oferta szalunków, deskowań, sklejki i profili dylatacyjnych produkowanych przez kilkunastu polskich i z Uni Europejskiej producentów. Na stronie charakterystyki produktów.
 • Thussen Hunnebeck

  Maszyny budowlane
  Producent deskowań, rusztowań, platform roboczych i wind dla budownictwa. W witrynie informacje o producencie, szeroka prezentacja programu produkcj iwraz z opisem zastosowania. Na stronie również o szkoleniach, promocjach i sieci przedstawicielskiej.


:: Szalunki ORZEŁ ::

Nasza ocena:
Adres: www.szalunki-orzel.pl

Ulica: Wróblewskiego 1

Miasto: Imielin
Kod: 41-407
NIP: 2220003852

Telefon: 32 225 57 02
Opis:

Szalunki ORZEŁ jest jednym z czołowych producentów zabezpieczeń wykopów w Polsce. Firma powstała w 1990 roku. Szalunki ORZEŁ stale doskonali konstrukcje obudów, nieustannie szuka nowych rozwiązań, podnosi kwalifikacje pracowników po to, aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Szalunki ORZEŁ na stronie internetowej: http://szalunki-orzel.pl.