Podobne strony

 • PolFin - Centrum Usług Finansowych

  Wierzytelności
  Firma proponuje klientom uslugi w zakresie pośrednictwa finansowego, kredytowania, leasingu, faktoringu, obrotu wierzytelnościami, badania rynku i opinii publicznej.
 • Inkaso KNN

  Wierzytelności
  Przedmiotem działania firmy jest windykacja wierzytelności, w tym: obrót wierzytelnościami, ocena wiarygodności finansowej firm, kompensaty.
 • Casus - windykacja wierzytelności

  Wierzytelności
  Spółka działa na rynku ogólnpolskim i specjalizuje się w zakresie windykacji wierzytelności, obsługi nakazowo-prawnej oraz przeprowadzania wywiadu gospodarczego.
 • Egzekucja sądowa

  Wierzytelności
  Strona poświęcona sądowemu postępowaniu egzekucyjnemu i pozwala zrozumieć specyfikę samej egzekucji sądowej, a także zapoznanie się z podstawowymi czynnościami stron postępowania. Znajdziemy tu akty prawne, orzecznictwo, wzory pism stosowanych w postępowaniu egzekucyjnym.
 • Presco - dochodzenie roszczeń finansowych

  Wierzytelności
  Głównym profilem działalności firmy jest czuwanie nad rzetelnym i terminowym wypełnianiem zobowiazań płatniczych oraz całkowite oddłużanie firm poprzez wykup ich wierzytelności. Strona prezentuje sposób postępowaia w przypadku windykacji, skupu wierzytelności.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Windykacja Lublin ::

Nasza ocena:
Adres: https://windykacja-ubiius.pl/

Ulica: ul. Fantastyczna 8/1 A

Miasto: Lublin
Kod: 20-531
NIP:

Telefon: 600 096 744
Opis:

W Kancelarii Windykacyjnej Ubi Ius z Lublina pracuje zespół doświadczonych prawników, którzy zajmują się wyłącznie kwestiami związanymi z zadłużeniem, odzyskiwaniem długów. Podejmują działania zgodne z prawem, które umożliwiają możliwie szybkie i skuteczne odzyskanie wierzytelności. Zajmują się zarówno sporządzaniem przedsądowych wezwań do zapłaty, jak i kierują sprawy do sądu, jeśli zachodzi taka konieczność. Kancelaria windykacyjna Ubi Ius gwarantuje w pełni profesjonalną obsługę.