Podobne strony

 • Empir - Twoja drukarnia Poznań

  Drukarnie
  Poznańska drukarnia offsetowa z tradycjami oferująca: kalendarze, kalendaria,ulotki, broszury, druki firmowe, etykiety, notesy, wizytówki, teczki, katalogi i inne druki.
 • Kalendarze reklamowe trójdzielne

  Firmy wg branży
  Firma Aldo-Kalendarze zajmuje się przygotowaniem kalendarzy dla firm. Mogą one zdobić firmowe wnętrza lub być prezentem dla kontrahentów. Wzorów kalendarzy jest szeroka gama: trójdzielne, plakatowe, książkowe, biurkowe. Mogą być zdobione zdjęciami, grafikami, nadrukami. Klient decyduje o wyglądzie kalendarza, a firma Aldo realizuje jego życzenia.
 • Kalendarz książkowy 2018 - kalendarzefirmowe24.pl

  Firmy wg branży
  Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego zamówicie Państwo kalendarze książkowe, biurkowe, czy ścienne w zróżnicowanej kolorystyce, czy z indywidualnym projektem graficznym. Umożliwiamy optymalizację rodzaju okładki, wielkości kalendarza w intuicyjnym panelu. Pokazujemy też wygląd kalendarza przed wysłaniem projektu do produkcji. Nasz sklep to rozwiązanie przystępne nawet przy braku wiedzy poligraficznej.


:: Kalendarze trójdzielne z Poznania ::

Nasza ocena:
Adres: https://punktkalendarzy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Wiele osób rezygnuje z kupna kalendarza książkowego na rzecz kalendarza w telefonie. Jednakże nie zawsze jest to dobry wybór, bo elektronika często zawodzi i możemy stracić wszystkie ważne dla nas terminy. Punkt Kalendarzy oferuje mnóstwo tanich kalendarzy trójdzielnych i książkowych, w których możesz zapisywać najważniejsze daty i zadania! Sprawdź na stronie www.