Podobne strony

 • Europ Assistance Polska Sp. z o.o

  Ubezpieczenia
  Jedna z filii Europ Assistance Holding. Firma przez całą dobę służy pomocą w zakresie: ratownictwa i pomocy medycznej, pomocy drogowej, porad i usług informacyjnych, opieki nad osobami starszymi i wymagającymi stałej opieki, pomocy w miejscu zamieszkania, obsługi osób oddelegowanych do pracy za granicą oraz innych usług zleconych przez klientów. Na stronie omówiono rodzaje świadczeń, ubezpieczenia, a także przedstawiono partnerów.
 • Agencja KAJTEK

  Inne
  Opiekunki do dzieci, osób starszych, pomoc domowa.
 • Baby Protection

  Inne
  Opiekunki do dzieci i osób starszych, pomoce domowe. Nianie i gosposie. Agencja opiekunek "Baby Protection".
 • Nursing Needs (UK) Ltd

  Pośrednictwo pracy
  Firma oferuje wiele miejsc pracy na stanowisku opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych w renomowanych domach opieki na terenie Wielkiej Brytanii.
 • Dom Seniora

  Pomoc chorym
  Twoje zdrowie podupada, jesteś samotny? A może nie jesteś w stanie zaopiekować się bliską Ci osobą? Oferujemy naszą profesjonalną i odpowiedzialną opiekę. Chcemy zapewnić naszym podopiecznym ciepłą i rodzinną atmosferę oraz ofiarować spokojną, szczęśliwą starość. Dom Seniora w Baninie „Dąbrówka” jest nowo wybudowanym obiektem, przeznaczonym dla 45 mieszkańców oraz dostosowanym do potrzeb osób starszych, chorych, jak i niepełnosprawnych. Budynek wyposażony jest w system przywoławczy i windę. Dom opieki usytuowany jest w spokojnej, willowej dzielnicy w Baninie. W pobliżu domu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, przy czym dojazd do Gdańska zajmie Państwu nie więcej niż 20 minut.


:: jadwinin.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.jadwinin.pl

Ulica: Jadwinin 26

Miasto: Pabianice
Kod: 95-200
NIP: 7312009658

Telefon: 42 226 72 83Kategorie:

Opis:

W Pabianicach w województwie łódzkim swoją siedzibę posiada Dom Opieki JADWIN., który specjalizuje się w całodobowej opiece nad osobami starszymi. Placówka ta położona jest w ustronnym miejscu otoczonym zielenią. Znajdują się tu wygodne pokoje, jadalnia oraz ścieżki spacerowe. Organizowane są ciekawe zajęcia tematyczne, wieczorki i przyjęcia okolicznościowe a do dyspozycji podopiecznych jest także mała kapliczka i posługa duszpasterska. W Domu Opieki pracuje wykwalifikowana kadra opiekuńcza i medyczna, co jest gwarancją bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia pacjentów. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.