Podobne strony

  • instytutbellezza.pl salon kosmetyczny gdańsk

    Medycyna i zdrowie
    Zapraszam do skorzystania z usług Instytutu Zdrowia i Urody „Bellezza” jest cichym i relaksującym miejscem położonym w Gdańsku Osowej. Urządzony w ekskluzywnym stylu jest oazą dla zapracowanych i zabieganych ludzi. Znajdziecie Państwo u nas szeroki zakres usług kosmetycznych na twarz i ciało z użyciem zaawansowanych profesionalnych technologicznie urządzeń oraz najwyższej jakości nowych kosmetyków między innymi firm: De Noyles, Theo Marvee.
  • http://masaze-gdansk.com.pl

    Medycyna i zdrowie
    Bardzo istotną zaletą tej firmy jest niezwykle szeroka oferta obejmująca masaże w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Doświadczeni rehabilitanci i masażyści są w stanie dojechać do dowolnego klienta w obrębie Trójmiasta. Oprócz pojedynczych masaży, klienci mają możliwość wykupienia specjalnych abonamentów, dzięki którym będą korzystać z regularnych, tańszych usług.


:: Laso | Gabinet Masażu i Refleksoterapii ::

Nasza ocena:
Adres: http://laso-masaze.pl/

Ulica: Gdyńska 4, 9A

Miasto: Starogard Gdański
Kod: 80-340
NIP: 5841299388

Telefon: 691405045
Opis:

W gabinecie refleksoterapii oraz masażu Laso oferujemy masaże, które w znaczący sposób mogą wpłynąć na Twoje zdrowie. Głównie osoby żyjące w stresie lub spędzające dużą część dnia w pozycji siedzącej zapraszamy na masaż klasyczny, który pomaga się odprężyć i poprawia kondycję fizyczną. Nasze zabiegi wzbogacamy również o reflesoterapię, która poprzez umiejętne uciskanie nerwów w stopach, może zwalczyć znacznie poważniejsze dolegliwości chorobowe.