Podobne strony

 • P.U.H. Remex

  Akcesoria
  Prezentacja przedsiębiorstwa Remex, którego przedmiotem działalności jest sprzedaż łożysk samochodowych, świec zapłonowych, filtrów, olejów silnikowych i przekładniowych, amortyzatorów, kosmetyków samochodowych i innych akcesoriów motoryzacyjnych.
 • P.H.U. Data S.C.

  Części zamienne
  Strona internetowa firmy zajmującej się sprzedażą części oraz akcesoriów samochodowych. Na stronie zamieszczone są informacje o zakresie asortymentu, a także cennik w postaci programu do ściągnięcia.
 • F.H. Best S.C.

  Hamulce
  Prezentacja spółki Best specjalizującej się w profesjonalnej sprzedaży filtrów samochodowych, amortyzatorów oraz wszelkich akcesoriów związanych z układami hamulcowymi. Ponadto w ofercie firmy znajdują się także inne artykuły motoryzacyjne. Na stronie zamieszczono aktualny cennik oferowanych wyrobów.
 • Polmotech S.C.

  Oleje
  Witryna internetowa hurtowni olejów silnikowych i przemysłowych, ktróej przedmiotem obrotu są środki smarne, chemia samochodowa, płyny chłodnicze i hamulcowe, filtry, żarówki, akcesoria samochodowe, oraz produkty ropopochodne do obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych.
 • HiPOL

  Japońskie
  Strona ta jest internetowym sklepem motoryzacyjnym, który specjalizuje się w sprzedaży części do samochodów japońskich, jeśli jednak jesteś mieszkańcem stolicy lub okolic możesz skorzystać z oferty sklepu tradycyjnego.


:: Sklep z olejami ::

Nasza ocena:
Adres: http://carshark.pl


Opis:

Istniejemy na rynku od końca XX wieku i od początku zajmujemy się dystrybucją wyrobów ropopochodnych i akcesoriów samochodowych. W ofercie ma m.in.: oleje i smary, filtry, płyny eksploatacyjne, chemię dla warsztatów i myjni, żarówki, akcesoria i kosmetyki samochodowe.