Podobne strony

 • SuperMedia

  Dostawcy internetu
  Strona firmowa Grupy Super Media oferującej usługi internetowe: dostęp do Internetu, hosting, kolokacje, konta e-mail, serwery wirtualne, serwisy www i WAP, systemy CMS, promocja on-line, prezentacje multimedialne, intranety, ekstranety, systemy e-commerce, serwisy transakcyjne, planowanie i prowadzenie kampanii reklamowych w Internecie.
 • Korab

  Druk, poligrafia
  Zakres usług KORAB REKLAMA sp. z o.o. obejmuje: projektowanie kampanii reklamowych z uwzględnieniem specyfiki działalności firmy, współpracę z mediami (prasa, radio, telewizja), fotografię reklamową studyjną i plenerową, projektowanie graficzne, pełny zakres usług studia DTP, naświetlanie CTF, usługi poligraficzne i introligatorskie.
 • Agencja Reklamowa Fart

  Reklama
  Agencja reklamowa typu full service, prowadzi kampanie reklamowe we wszystkich mediach. Zajmuje się pozycjonowaniem i wprowadzaniem nowych produktów na rynek.
 • Studio Promocji

  Reklama
  W skład Studia Promocji wchodzą wyspecjalizowane działy, które mogą przygotować zarówno całą kampanię reklamową, jak i wybraną usługę. W ich ofercie znajdziesz m.in.: plakaty, programy teatralne, prezentacje multimedialne, filmy reklamowe, instruktażowe, udźwiękowienie, zdjęcia aranżowane, z modelami, katalogowe, serwisy internetowe, znaki graficzne, ulotki, foldery, katalogi, opakowania, druki.
 • VIP Agencja Reklamy

  Reklama
  Agencja oferuje: opracowanie strategii reklamowej, opracowanie media-planu, opracowanie audio-wizualne, badanie skuteczności kampanii reklamowo-promocyjnej, działania Public Relations.


:: strategiereklamy.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://strategiereklamy.pl/

Ulica: Warszawa

Miasto: Warszawa
Kod: 00-697
NIP:

Telefon: 535 198 812
Opis:

Agencja reklamowa Strategie Reklamy to przykład innowacyjnego podejścia w świecie polskiego marketingu i promocji biznesu.
W skład specjalistów pracujących w agencji Strategie Reklamy wchodzą doświadczeni marketerzy, którzy od lat zajmują się różnorodnymi formami promocji, reklam i opracowywania strategii marketingowych.
Patrzą na każdego klienta kompleksowo, dobierając rozwiązania idealnie dopasowane do jego sytuacji. Skupiają się na fundamentach i szczegółach, które są najważniejsze.