Podobne strony

 • Forum Biznesu

  E-biznes
  Forum dyskusyjne poświęcone następującej tematyce: eCommerce, eBiznes, sklepy internetowe, reklama, marketing, polskie serwisy WWW, polskie portale, polskie realia, providerzy.
 • e-biznes.pl - serwis informacyjny

  E-biznes
  Ciekawy i przejrzyście podany serwis Informacyjny poświęcony prowadzeniu interesów z wykorzystaniem internetu. Aktualności i raporty podawane za eMarketerem, artykuły, polecany software i ranking dostawców internetu.
 • Netscape Communicator

  Przeglądarki stron www
  Popularna przeglądarka internetowa firmy Netscape. Ostatnia wersja: pozwala wyświetlać strony w dynamic HTML-u, łatwiej się konfiguruje pod użytkownika, posiada podręczny pasek narzędzi, gdzie można dodawać programy do szybkiego uruchamiania. Posiada również pakiet do obsługi newsów, poczty elektronicznej, prosty edytor HTML i kilka innych narzędzi.
 • e-design

  Dostawcy internetu
  Firma zajmuje się projektowaniem stron www, systemami sprzedaży detalicznej i hurtowej, tworzeniem rozwiązań e-commerce, realizacją kampanii reklamowych w internecie. Ponadto oferuje konta email/www, hosting sprzętowych serwerów klienta w sieci LAN FF-NET, rezerwacja i utrzymywanie domen.
 • Super Media - Centrum Usług Internetowych

  Dostawcy internetu
  Firma - provider internetu - oferuje dostęp do globalnej sieci poprzez stałe łącza synchroniczne, asynchroniczne i dostępowe (modem, ISDN). Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu serwisów www, w swoich rozwiązaniach wykorzystuje technologie bazodanowe. Coraz więcej energii poświęca na działalność e-commerce (m.in. oprogramowanie sklepów internetowych) oraz koordynację akcji reklamowych w internecie.


:: Software House Warsaw ::

Nasza ocena:
Adres: https://kksolutions.pl/

Ulica: Domaniewska 47/8

Miasto: Warszawa
Kod: 02-672
NIP:

Telefon: 508 837 995
Opis:

Software House KK Solutions biura stacjonarne ma w Krakowie, Warszawie i Lublinie, ale współpracuje z klientami bez względu na dzielącą ich odległość.
Zespół KK Solutions to wyłącznie doświadczeni specjaliści z branży IT. Zatrudniane są tylko osoby z praktycznymi umiejętnościami, które realizują powierzone im zadania skutecznie, szybko i na wysokim poziomie.
KK Solutions specjalizuje się przede wszystkim w świadczeniu wsparcia IT oraz tworzeniu dedykowanego oprogramowania zgodnego z wytycznymi.