Podobne strony

  • Julita Regeneracja fap

    Firmy wg branży
    F.H.U "JULITA" Krzysztof Witek z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się w serwisowaniu turbosprężarek już od 2000 r. Zajmujemy się również naprawami, jak i sprzedażą nowego sprzętu, przeznaczonego do samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn. Ponadto polecamy Państwu sprzedaż nowych oraz regenerowanych filtrów cząstek stałych. Gwarantujemy wysoką jakość usług, jaka idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. Działamy z troską o zadowolenie klienta oraz zapewnienie mu kompleksowego doradztwa i indywidualnego podejścia. Zapraszamy do współpracy i odwiedzin naszej strony internetowej, na której opublikowaliśmy szczegółowe informacje.
  • Czyszczenie dpf - czyszczeniedpf.pl

    Firmy wg branży
    Zapchany filtr DPF to bolączka wielu właścicieli samochodów z silnikiem diesla. Jeśli posiadasz problem z zapchanym filtrem to zapraszamy do naszego warsztatu gdzie kompleksowo zajmiemy się jego regeneracją przy użyciu najnowocześniejszego i certyfikowanego sprzętu. Posiadamy doświadczoną kadrę specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się naprawą filtrów cząstek stałych.


:: Regeneracja filtrów cząstek stałych - regenerujfiltr.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://regenerujfiltr.pl

Ulica:

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-368
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Regeneruj Filtr specjalizuje się w regeneracji filtrów cząstek stałych. Posiada na ten temat dużą wiedzę, popartą wieloma certyfikatami. Pracownicy regularnie korzystają z doszkalających kursów aby móc poznać coraz to nowsze techniki dotyczące filtrów DPF/FAP. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który spełnia wszystkie wymogi. Oprócz tego firma cechuje się także dużym zadowoleniem wśród klientów. Pełna oferta przedstawiona jest na stronie internetowej. W razie pytań odwiedzi nas w Gdańsku.