Podobne strony

  • KANEX konserwacja sieci kanalizacyjnych warszawa

    Firmy wg branży
    Firma KANEX Adam Krajewski, to przedsiębiorstwo zajmujące się oczyszczaniem kanalizacji na terenie Warszawy a także najbliższych okolic. Przeprowadzana przez nas usługa oczyszczania jest realizowana metodą hydrodynamiczną - polegającą na wprowadzeniu węża z odpowiednią końcówką do kanału zabrudzonego i wytworzeniu strumienia wody o maksymalnym ciśnieniu 160 bar, z równoległym odsysaniem nieczystości do zbiornika znajdującego się na samochodzie. Metoda ta gwarantuje kompletne oczyszczenie zbiornika, dzięki czemu zachowujemy wysoką higieniczność procesu czyszczenia. Osoby zainteresowane naszymi usługami zapraszamy na witrynę WWW.
  • www.hydraulik-warszawa-24h.pl

    Firmy wg branży
    Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu Pogotowie Hydrauliczne 24h zlokalizowaną w Warszawie. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia prowadzi działalność świadcząc całościowe usługi hydraulicznie. Realizujemy zarówno zlecenia od klientów indywidualnych jak również dużych firm. Do obrębu naszych usług należy m.in.: montaż instalacji hydraulicznych, montaż kuchni, płyt gazowych lub pieców, jak i renowacja centralnego ogrzewania. Zapraszamy Państwa do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o obrębie naszej oferty.


:: Przepychanie i udrażnianie rur wuko ::

Nasza ocena:
Adres: https://czystarura.pl

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Czystarura.pl oferuje skuteczne i profesjonalne usługi związane z przepychaniem i udrażnianiem rur na terenie Warszawy i okolic. Szybie i fachowe pogotowie kanalizacyjne działające 24h/7. Udrażnianie rur maszyną elektryczną oraz udrażnianie kanalizacji wuko za pomocą silnego strumienia wody pod dużym ciśnieniem. Możliwa także inspekcja rur specjalną kamerą. Więcej szczegółów oraz kontakt na stronie internetowej.