Podobne strony

 • Kancelarie.info.pl - adwokat, notariusz, radca prawny, windykacja...

  Serwisy prawnicze
  Serwis Kancelarie.Info.PL powstał z myślą o osobach prywatnych jak i firmach poszukujących wszelkiego rodzaju pomocy prawnej (kancelarie radców prawnych, adwokackie, notariusze) lub szeroko pojętych usług finansowych (obsługa rachunkowa, doradztwo podatkowe, doradztwo inwestycyjne, windykacja). Podział według kategorii działań oraz podział regionalny całego kraju umożliwiają szybkie i sprawne wyszukanie interesującej firmy / grupy firm.
 • Kancelaria Prawna Rasta

  Porady prawne
  Obsługa prawna, postępowania sądowe, prawo handlowe, prawo pracy, prawo rodzinne, odszkodowania, rozwody.
 • Kancelaria Adwokacka

  Informacje_o_kancelariach
  Kancelaria Adwokacka Robert Ofiara.
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Brzozowski

  Prawo i podatki
  Kancelaria radcy prawnego Łukasza Brzozowskiego w Warszawie zapewnia kompleksową pomoc prawną swoim klientom indywidualnym, przedsiębiorcom oraz wspólnotom mieszkaniowym i fundacjom. Doradzamy w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, handlowego, rodzinnego i spadkowego. Kancelaria specjalizuje się w windykacji należności. Ważną działalnością jest również doradztwo w zakresie prawa internetowego, prawa nieruchomości. Radca prawny Łukasz Brzozowski prowadzi sprawy odszkodowawcze.
 • ul. Puławska 12 lok. 14

  Prawo i podatki
  Warszawska Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Piotra Panka wyposaża mieszkańców miasta oraz najbliższych jego okolic w kompetentne, prezentujące najwyższy poziom, usługi z obszaru doradztwa i przedstawicielstwa prawnego. Naszym szczególnym zainteresowaniem cieszą się sprawy cywilne powiązane z kwestiami rodzinnymi i spadkowymi. Nie boimy się jednak podejmować wyzwań połączonych z prawem karnym oraz gospodarczym. Pomagamy tym wszystkim, którzy czują się pokrzywdzeni zapadłym w czasie procesu karnego wyrokiem, prezentujemy podmioty gospodarcze, świadczymy stałą obsługę prawną. Kontakty z klientami opieramy na niezmiernie jasno i precyzyjnie ustalonych regułach. Owocuje to obustronnym zaufaniem i umożliwia nam na nawiązywanie długofalowych relacji zarówno z biznesmenami, jak i klientami prywatnymi. Więcej szczegółów na temat wszystkich naszych usług odnaleźć można na stronie:


:: www.adwokatblaszczyk.pl adwokat warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://adwokatblaszczyk.pl


Opis:

Prawem rodzinnym, spadkowym, karnym, cywilnym, rodzinnym i prawem pracy zajmuje się Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Błaszczyk. Swoją siedzibę posiada w Józefosławiu a oddział w Warszawie. Kancelaria działa od 2010 roku oferując poradnictwo z zakresu ubezpieczeń majątkowych, spodządzanie opinii prawnych, reprezentowanie klienta w postępowaniach karnych, administracyjnych lub sądowo-administracyjnych a także pomoc w uzyskaniu odszkodowania, zadośćuczynienia albo renty. Szczegóły oferty, dane kontaktowe i więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej Kancelarii.