Podobne strony

  • Busy Niemcy

    Motoryzacja i transport
    Jeśli poszukujecie wysokiej jakości usług transportowych to warto zapoznać się z ofertą naszej firmy transportowej. Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczeniem możemy zagwarantować naszym klientom usługi oparte na bezpieczeństwie oraz atrakcyjnej cenie. Zapewniamy wynajem busów, transport na lotniska czy transport do Niemiec z terenu Dolnego Śląska. Dzięki dobrej nawigacji dotrzemy bez problemu w każde miejsce.
  • Przewóz osób i wynajem busów | BusemDoNiemiec.eu

    Motoryzacja i transport
    Jeżeli Państwa firma planuje zorganizowanie wyjazdu integracyjnego do Niemiec to zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie busemdoniemiec.eu. Zapewniamy komfortowy transport. W naszej flocie znajdują się wyłącznie nowe samochody marki Renault Masters i Mercedes Sprinter. Każde z aut posiada klimatyzację oraz fotele z pasami bezpieczeństwa. Dbamy również o stan techniczny naszych pojazdów, dlatego poddajemy je regularnym przeglądom. Busy przeznaczone są dla grup 9, 18, 20, 30 oraz 54 os.


:: monek.eu busy niemcy ::

Nasza ocena:
Adres: http://monek.eu

Ulica: Ludowa 9/1

Miasto:
Kod: 20-135
NIP: 9461029839

Telefon:
Opis:

Posiadająca swą siedzibę w Lublinie firma Monek zajmuje się transportem osób do Niemiec. Na wyposażeniu mamy nowoczesne busy, które zapewniają Państwu bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Dbając o satysfakcję naszych klientów nieustannie modernizujemy flotę pojazdów. Proponujemy przejazdy przez liczne miasta w Polsce oraz Niemczech. Jeżeli Twojego miasta nie ma na naszej trasie, chętnie przystosujemy przejazd do Twoich potrzeb. Gwarantujemy sprawną realizację przejazdów w atrakcyjnych cenach. Osoby zainteresowane pozyskaniem dokładnych informacji dotyczących naszej oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.