Podobne strony

 • NAUKA JAZDY i PRAWO JAZDY

  Serwisy informacyjne
  Mnóstwo informacji dla zdających na prawo jazdy: kodeks drogowy i wiele innych opracowań nt. przepisów, lista ośrodków szkolenia kierowców w całej Polsce (wyszukiwanie, darmowe dodawanie), ceny kursów, lista firm oferujących komputerowe testy, forum dyskusyjne.
 • RAKPOL s.c.

  Bud. drogowe i mostowe
  Wizytówka firmy zajmującej się brukarstwem i wszelkimi robotami drogowymi.
 • P.P.U.H. Erplast Z.P.Chr.

  Lakierowanie
  Przedmiotem działalności firmy Erplast jest produkcja produkcji znaków i tablic drogowych, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz stalowych konstrukcji drogowych. Ponadto świadczy usługi lakiernicze w pełnym zakresie. Na stronie znajduje się kompletna charatkerystyka oferty hadlowej, usługowej i produkcyjnej (wykaz materiałów i technologii jakiej używa się w procesie produkcyjnym). Na stronie zamieszczony jest także internetowy sklep umożliwiający zakup wytwarzanych przez Erplast wyrobów.
 • Szelan

  Prawo
  Strona ta dedykowana jest osobom (pieszym i kierowcom), które chciały by poszerzyć swoją wiedzę o przepisach Ruchu Drogowego.
 • P.P.H.U GIERA

  Prod. znaków drogowych
  Głównym profilem działalności firmy jest produkcja i regeneracja znaków i tablic drogowych w pełnym asortymencie. Ponadto firma prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży pachołków drogowych hektometrowych z PCV, pachołków do oznakowania robót drogowych, taśm ostrzegawczych oraz innych urządzeń stosowanych do oznakowania dróg i robót drogowych. Na stronie m.in. certyfikaty firmy, informacje o stosowanych technologiach, możliwość zapoznania się z cenikiem oraz dane kontaktowe.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Systemy informacji miejskiej, znaki drogowe i drogowskazy ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.sigdes.pl/

Ulica: Bystrzycka 89

Miasto: Oława
Kod: 54-215
NIP: 894-25-80-243

Telefon: 605252866
Opis:

Strona poświęcona tematyce oznakowania przestrzeni publicznej, w szczególności systemom informacji miejskiej i turystycznej. Oznakowanie budynków - tabliczki adresowe, szyldy. Oznakowanie dojścia i dojazdu do obiektów. Oznakowanie zabytków i obiektów turystycznych. Drogowskazy i znaki drogowe. Podstawa prawna, zagadnienia formalne związane z projektowaniem i budową oznakowania, rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne.