Podobne strony

 • Dostawy jaj

  Przemysł spożywczy i rolny
  Hurtowa sprzedaż jaj, dostawa jaj do klienta w Warszawie i okolicach.
 • Jaja Produkcja i sprzedaż (jaja ściółkowe,jaja klatkowe)

  Firmy wg branży
  Odbiorcami jaj jest szeroki krąg klientów w kraju i poza jego granicami .Dostarczamy jaja do sklepów spożywczych, hurtowni jak i centrów handlowych. Jaja dostarczamy do odbiorców w trzech województwach: małopolskiego ,podkarpackiego i śląskiego. W celu uzyskania wszelkich informacji prosimy o kontakt telefoniczny z działem marketingu pod numerem telefonu 506 101 394
 • GOSPODARSTWO DROBIARSKIE hurtownia jajek

  Firmy wg branży
  Gorąco zapraszamy wszystkich do zaznajomienia się z ofertą Gospodarstwa drobiarskiego Bogumił Bugaj z Ciepielowa w województwie lubuskim. Firma trudni się produkcją i sprzedażą jaj konsumpcyjnych. Gwarantuje ich świeżość oraz wysoką jakość oferując je w korzystnych cenach. Klient może samodzielnie podjąć decyzję o wielkości jaj oraz całego zamówienia, gdyż firma dostosowuje się do jego indywidualnych potrzeb. Oferuje atrakcyjne i ciekawe rabaty w przypadku zakupu większej ilości jaj. Firma zajmuje się również hodowlą kur i kurczaków, odchowem kurek, sprzedażą odchowanych kur, chowem klatkowym drobiu. Odchowane kurczęta są zdrowe a także gotowe do dalszego wzrostu. Pracownicy to osoby uczciwe oraz rzetelne, wykonujące swoją pracę dokładnie oraz profesjonalnie. Więcej danych dotyczących oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej.


:: Drobiarstwo.eu - Ferma kur ::

Nasza ocena:
Adres: https://drobiarstwo.eu

Ulica:

Miasto: Opole
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jesteśmy firmą prowadzoną rodzinnie, aktywną już od 1976 roku. Jaja ściółkowe są dostępne w fermie Wierzbno. Nasza firma działa solidnie, w pełni dbając o higienę oraz najlepszą klasę jaj, przetworów jaj oraz mięsa kurzego. Nasza masa jajeczna służy do przygotowania doskonałych makaronów oraz wypieków na skalę przemysłową.
Zapewniamy rzetelną umowę oraz solidne współdziałanie. Z nami osiągną Państwo zrealizują zamierzenia marketingowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej fermu na https://drobiarstwo.eu.