Podobne strony

 • Adecco Sp. z o. o.

  Doradztwo personalne
  Adecco Poland jest członkiem międzynarodowej grupy Adecco działa w Polsce od 1994 roku. Duża ilość ofert na stronie.
 • DORA - doradztwo i usługi informatyczne

  Usługi konsultacyjne
  DORA oferuje usługi w zakresie doradztwa informatycznego m.in. związane z budżetowaniem, kontrolingiem, outsourcingiem, e-marketingiem, konferencjami i publikacjami. Szczegóły na stronie firmowej.
 • Webtel - Interactive Internet Solutions

  Usługi projektowania www
  Usługi w dziedzinie internetowego marketingu i telemarketingu (budowanie interaktywnych serwisów internetowych, e-business, e-commerce, selekcja najwartościowszych klientów, analiza konkurencji itp.) Firma zajmuje się również szkoleniami w zakresie szeroko pojętej obsługi komputera i aplikacji internetowych.
 • V&A Agencja Reklamowa

  Agencje full-service
  V&A Swiadczy usługi w zakresie: analiza badań, corporate indentity, direct mail, grafika, kreacja i reklama, planowanie i zakup mediów, planowanie strategiczne, promocja sprzedaży, public relations, telemarketing, trade marketing.
 • Logistyka a Jakość

  Prasa branżowa
  Strona pisma prezentującego rozwiązania z zakresu systemów logistycznych mających wpływ na płynność procesów produkcji i dystrybucji. Periodyk skierowany jest głównie do wyższego szczebla zarządzania oraz fachowców logistyków. Oprócz informacji dotyczących dystrybucji, prenumeraty i reklamowania się w piśmie znajdziesz tu kilka archiwalnych artykułów.


:: Contact Sales ::

Nasza ocena:
Adres: https://contactsales.pl/

Ulica: ul. Prof. Michała Życzkowskiego 19

Miasto: Kraków
Kod: 31-864
NIP: 6751479957

Telefon: 12 349 50 50Kategorie:

Opis:

Firma Contact Sales świadczy usługi z zakresu outsourcing call center. Obsługujemy zarówno małe firmy, jak i krajowych potentatów. Oferujemy całodobową obsługę infolinii, umawianie spotkań handlowych, usługi telemarketingowe, pozyskiwanie klientów, przedłużanie umów oraz przeprowadzanie badań marketingowych i badań opinii publicznej. Dysponujemy bazami danych B2C oraz B2B, w których znajduje się ponad 2 miliony firm i instytucji oraz 79 milionów kontaktów do potencjalnych klientów z kraju i ze ś